Головна Релакс Парні футболки – оригінальний подарунок для закоханих

Парні футболки – оригінальний подарунок для закоханих

mamabook
93 Переглядів
пара

параДень святого Валентина, річниця стосунків, день народження коханої людини…Протягом року так багато свят, на кожне з яких щоразу доводиться вигадувати черговий оригінальний презент. Якщо ваші ідеї вичерпалися, то варто замовити індивідуальний друк на футболці, худі, світшоті чи іншому одязі для нього та для неї. Які цікаві ідеї реалізувати, які незвичні написи вигадати? Вдалі підказки ми дамо вам у цій статті. На сайті ви зможете замовити якісний друк зображень, написів на текстилі чи подарувати близьким футболки з логотипом https://grehori.com/nanesennya-pryntiv-na-odyag-ta-tekstyl/.

Ідеї для закоханих

Парні футболки – чудова демонстрація міцних стосунків. Ви єдине ціле, тому в гардеробі доречні однакові модні речі. Для початку визначіться, ви замовите друк ідентичних футболок чи буде різниці в написах та зображеннях для хлопця й дівчини? Далі подумайте, що саме плануєте наносити на речі.

Яким може бути дизайн футболок для двох:

 • Друк однакового спільного фото закоханої пари.
 • Фото дівчини на футболці чоловіка, а його фото – на жіночій.
 • Ваші весільні обітниці чи важлива лише для вас фраза про кохання, стосунки.
 • Друк пам’ятної дати (перший поцілунок, побачення, весілля).
 • Друк кумедних слів і фраз, які зрозумілі лише вам двом.
 • Малюнок з двох частин: одна на чоловічій, інша половинка – на жіночій.
 • Ювілейні футболки з номерами, які символізують кількість років у стосунках.

Популярні також спортивні ідеї для футболок. Це один із головних трендових варіантів написів для закоханих. Як на спинах футболістів, на футболках друкуються імена або прізвища хлопця й дівчини, кожному присвоюється номер «01». Адже закохані один для одного завжди на першому місці.

пара

Варіанти сімейних футболок із написами

Для дружньої сім’ї можна виготовити під замовлення футболки для батьків і діток. Наприклад, до Нового року чи спільної туристичної поїдки. Прогулюючись вулицями чужої країни, ваша родина завжди буде відрізнятися оригінальним гардеробом.

Які написи можна зробити на футболки для всієї родини?

 • Для тата обирайте серйозний чоловічий напис – Король.
 • Для матусі – Королева.
 • Для донечки – Принцеса.
 • А синові – Принц.

До речі, можна пронумерувати всіх членів родини за віком, враховуючи їхні дати народження.

родина

Іменні футболки

Ще одна чудова ідея для родини. Написати можна прізвиська, якими ви називаєте один одного вдома. Або ж словами, які найкраще характеризують ті чи інші риси характеру. Наприклад, для коханого чоловіка підійде варіант «Мислицевь», дитині-підлітку зробити футболку «Син-хуліган» тощо.

Оригінально виглядають сімейні чи парні футболки з логотипом Супермена. Назви можна надрукувати відповідні: Супермама, Супертато, Супердонечка, Суперсинок.

Читайте також