Головна Релакс Онлайн-консультація психолога: чим може допомогти спеціаліст

Онлайн-консультація психолога: чим може допомогти спеціаліст

mamabook
346 Переглядів
часы

часыНа долю українців вже 4 роки поспіль випадають важкі випробування. Спочатку емоційну нестабільність та відчуття самотності спровокували тривалі ковідні ізоляції. Далі була війна, яка стала причиною масових тривожних станів і посттравматичних стресових розладів. Постійні вибухи та нічні сирени доводять до відчаю. У багатьох немає можливості доїхати до лікаря, аби отримати допомогу. Тож сайт https://psyhology.online/ буде корисний багатьом українцям – тим, що залишилися вдома, і тим, які тимчасово виїхали закордон. На платформі представлена велика кількість психологів, які надають дистанційні консультації. Обирайте експерта за рівнем досвіду чи вартістю послуг.

5 головних переваг онлайн-консультації

У сучасному світі комунікації стали простішими завдяки месенджерам і можливістю спілкуватися з людиною з будь-якої точки світу. Не важливо, де ви зараз перебуваєте, – фахівець може надати вам необхідну підтримку навіть на відстані.

Чому варто обрати консультацію психолога онлайн:

  • є можливість зберегти анонімність;
  • значно простіше розповісти про свої проблеми;
  • спілкуватися можна з будь-якого міста чи країни;
  • економія і часу, і коштів;
  • можливість відвідувати спеціаліста без черг і тривалих очікувань у записах.

стрес

Чим може допомогти психолог?

Психолог може допомогти в багатьох аспектах психічного та емоційного благополуччя.  Перш за все, це допомага в управлінні стресом, тривогою та депресією. Спеціаліст розробляє стратегії індивідуального плану на полодання емоційних труднощів.

Звертатися до психотерапевта варто і при проблемах в особистих чи сімейних стосунках. Приміром, коли виникають непорозуміння з чоловіком, дітьми-підлітками, батьками. Або ж є труднощі із комунікаціями в колективі та соціумі.

Інші проблеми, з якими може допомогти психолог

  • Самовдосконалення та особистий розвиток. Сприяння у визначенні особистих цілей. Пошук сенсу життя та самоідентифікації.
  • Психотерапія. Надання психотерапевтичної підтримки для розробки стратегій вирішення особистих проблем. Робота з психічними та емоційними станами.
  • Розвиток навичок управління. Вивчення стратегій ефективного управління часом та стресом. Підтримка в розвитку навичок прийняття рішень, прояву лідерства.
  • Робота із залежностями та шкідливими звичками. Допомога в подоланні аддикцій та шкідливих звичок. Розвиток стратегій збереження здоров’я. Дуже важливий момент, адже в кризові періоди чимало людей намагається вирішити свої проблеми через відмову від відповідальності. І алкоголь, наркотики, азартні ігри нерідко сприймаються пацієнтами як спосіб релаксації, боротьби з тривожним станом.

Це лише кілька прикладів того, коли психотерапія може бути корисною. Вибір психолога залежить від конкретних потреб та обставин вашої індивідуальної ситуації.

Читайте також