Головна Здоров'я Найкращий горіх для укріплення імунітету

Найкращий горіх для укріплення імунітету

mamabook
213 Переглядів
бразильський горіх

бразильський горіхМайже усі горіхи (за винятком арахісу) – корисний продукт для здоров’я. Але різний склад зумовлює й різні цінні властивості. Дізнайтеся, яких горішок укріплює імунітет та дбає про здоров’я серцево-судинної системи.

Чим корисні бразильські горіхи

Регулярне вживання бразильського горіху має безліч переваг. Адже ці горіхи містять високу концентрацію корисних жирів, антиоксидантів, ненасичені жирні кислоти, клітковину, мінерали (селен, кальцій, магній, калій, цинк, залізо) та рідкісні вітаміни групи В.

Завдяки такому складу горіхи підвищують імунітет, знижують рівень хронічного запалення в організмі. Це чудова профілактика розвитку хронічних патологій.

Горіх підвищує захист клітин від руйнівного впливу окислювального стресу, який запускають вільні радикали. Аби блокувати дію радикалів, потрібні потужні антиоксиданти. Їх в бразильських горіхах декілька: селен, цинк та вітамін Е.

Саме комплексна дія цинк + селен допомагають укріпити противірусний імунітет. Тож горіхи особливо цінні в період сезонних епідемій.

температура

Зниження рівня холестерину

Ще одна корисна властивість горіхів. Вони знижують рівень саме шкідливого холестерину – той, який призводить до закупорювання судин і зменшення їхніх просвітів. Якщо хочете мати здорове серце, еластичні судини, то вживайте горіхи. Це захистить від атеросклерозу, тромбозів, варикозу.

Денна норма бразильських горіхів

Оскільки в них присутній селен у великій кількості, дорослій людині можна вживати лише 2-3 горішки на день. І цього абсолютно достатньо для отримання максимальної користі з продукту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тиск без ліків

плашка

Читайте також