Головна Дошкільнята Майстер-клас: новорічна іграшка з паперу своїми руками

Майстер-клас: новорічна іграшка з паперу своїми руками

mamabook
865 Переглядів

новорічні іграшки, новий рікСвято наближається, а отже – прийшов час виготовити разом з дітками різноманітні ялинкові прикраси. Сайт для батьків mamabook.com.ua сьогодні розповість, як зробити дуже прості та ефектні паперові кулі-іграшки. Ці новорічні доробки розраховані на діток 3-6 років. Дошкільнятам буде цікаво та нескладно виготовляти разом з батьками такі цікаві іграшки.

Ми будемо використовувати сторінки зі старих підручників чи газет. А от ви можете зробити ялинкові іграшки більш яскравими – використати різнокольоровий подарунковий папір.

Також оригінально будуть виглядати іграшки, декоровані фотографіями вашої родини. Для цього вам заздалегідь потрібно буде надрукувати колажі невеликого розміру на звичайному папері. Глянцевий фотопапір для такої техніки виготовлення іграшок не підходить!

Отже, як власноруч зробити новорічну іграшку з паперу?

Крок 1. Підготуйте повітряну кульку, клей ПАВ, а також широкий пензлик.

Крок 2. Надуйте кульку до тих розмірів, якою повинна бути ваша майбутня новорічна іграшка. Надійно перетягніть ниткою.

Крок 3. Папір, яким буде декорувати іграшку, подрібніть на частинки по 4-5 см. Змажте ретельно кульку клеєм і почніть приклеювати паперові частинки. Змазувати потрібно ретельно, не шкодуйте клей!

Крок 4. Коли кулька буде повністю покрита, дайте клею висохнути. Для цього потрібно не менше години. Потім приклейте ще трішки паперу. Знову дайте кульці висохнути.

Також дивіться: Оригінальні подарункові набори від 50 грн для рідних, друзів, колег, дітей на Tovarik.com.ua

 

новорічні іграшки, новий рік

Крок 5. Коли папір повністю буде сухим, його можна прикрасити блискучими глітерними фарбами. Або нанести аерозольний акріловий лак. Тоді іграшка буде дуже блискучою!

Крок 6. Останній штрих – сховайте хвостик від надувної кульки, прикріпивши до нього гарну стрічку чи декоративну мотузку, джгут. Це буде нитка, завдяки якій ви зможете кріпити свої новорічні іграшки на ялинку. Веселих свят!

новорічні іграшки, новий рік

Готову новорічну іграшку ваша дитина також може занести в дитячий садочок чи школу. Це дуже простий, ефектний і оригінальний варіант новорічного доробка!

іграшки, машинки, товарНа фото: якісні дитячі іграшки від українських виробників (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також