Головна Школярі Через коронавірус дітей у Кропивницькому не пускають до шкіл

Через коронавірус дітей у Кропивницькому не пускають до шкіл

mamabook
485 Переглядів
карантин

карантинПісля участі у міжнародному спортивному змаганні в Італії додому повернулося 19 учнів-дзюдоїстів. Проте у Кропивницькому їм заборонили відвідувати школи й гуртки.

Після повернення дітей додому їхнім батькам почали телефонувати зі шкіл із вимогою не приводити дітей, а також їхніх братів, сестер на навчання. У закладах занепокоєні ризиком поширення коронавірусу.

А от батьки спортсменів вважають такі дії протиправними та дискримінацією. Батьки скаржаться, що ніхто не пояснив їм, як проконтролювати стан здоров’я ізольованих учнів.

Як виявилося, школи виконують настанови, вказані у листі від управління освіти.  «У зв‘язку із поверненням з Італії групи дітей, учасників змагань з дзюдо зобов‘язуємо вас забезпечити карантинні заходи для цих дітей та дітей, які знаходяться у сімейному з ними контакті, організувати дистанційне навчання до 10.03.2020», – йдеться у повідомленні.

Проте участь у змаганнях в Італії брали майже 200 учнів з усієї України. Батьки дітей із Кропивницького дізналися, що решта дітей вільно відвідує школи та гуртки в своїх містах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коронавірус: чи передається від людини до людини і через посилки з Китаю

Читайте також