Головна Школярі Прості математичні ігри для дітей, які можна зробити своїми руками

Прості математичні ігри для дітей, які можна зробити своїми руками

mamabook
1697 Переглядів
ігри

Доведено, що найефективніше дошкільнята й учні початкових класів отримують нові знання через ігрову форму. Наш сайт Mamabook підготував ігри, які допоможуть закріпити усну лічбу, розвинути логічне мислення в дітей.


СОРТУВАННЯ ПО ЦИФРАХ

цифри

Для виготовлення гри знадобляться природні матеріали – квасоля, нут, горох. Із картону чи фетрових аркушів вирізаються шаблони стручків бобових та наклеюється певна кількість “будиночків”.  Також з картону потрібно заготовити великі цифри. Завдання дитини – розкласти необхідну кількість квасолин по стручках та правильно покласту відповідні цифри над ними. Виконувати такі завдання ефективно на час.

 


ВИНОГРАДНА ЛОЗА

ігри

На аркуші білого паперу намалюйте схематично виноградну лозу. Кожна ягідка – це математична дія. На пластикових кришечках заздалегідь проставте готові відповіді до прикладів. Завдання дитини – знайти правильну кришечку, виконавши дію. На ягідках можна прописати не лише додавання, але й дії на віднімання, ділення, множення.

 


РОЗМАЛЬОВКИ ПО ЦИФРАХ

розмальовки

Наш сайт представляє велику підбірку математичних розмальовок. Дітям потрібно виконувати прості дії на додавання чи віднімання в межах 10. Перш ніж розпочати розфарбовувати частин малюнка, дитина повинна правильно обчислити запропонований приклад. Ця гра чудова розвиває навики усної лічби, творчі здібності. Розфарбовування малюнків можна влаштовувати на швидкість, розподіливши клас на команди.

Завантажуйте безкоштовно підбірку математичних розмальовок для дітей.

 


ДИВО-РАХІВНИЦІ

Сучасні діти ніколи не бачили рахівниць. А це чудовий спосіб пояснити дитині принцип розкладання числа на одиниці та десятки, сотні. Виготовити таку ігрову форму можна із природних матеріалів. Каштани, наприклад, будуть сотнями, жолуді – десятками, а квасолини – одиницями. Також рахівниці добре стимулюють розвиток дрібної моторики.

рахівниця

Читайте також