Головна Світ тата Jungo – корисний блог для працівників IT-сфери

Jungo – корисний блог для працівників IT-сфери

mamabook
114 Переглядів
ноутбук

ноутбук

В останні роки IT-ринок в Україні стрімко росте. У нас з’явилися численні курси з підготовки програмістів, розширюється кількість вакансій, дедалі більше топових компаній створюють власні IT-відділи. Проте представнику професії не вдавалося отримувати корисну інформацію та поради. Особливо, якщо ви новачок у цьому напрямку. І нарешті в Україні з’явився цінний блог для програмістів blog.jungo.dev/. Тут ви знайдете відповіді на свої численні запитання, зможе дізнатися про досвід у професії інших програмістів, а також знайти для себе вакансії.

5 особливостей блогу Jungo

Спеціалізований

Тут усе про IT і все, що може бути пов’язано з цим напрямком. Від старту до порад, як швидко розвиватися в кар’єрі, у якому напрямку рухатися, на які тенденції ринку слід звертати увагу. Це рідкісна інформація, яку не знайти на інших порталах.

Багато точок зору

Авторам у Jungo може стати кожен. Але це не звичайні журналісти чи копірайтери, а люди з професії. В цьому й особливість. Ви читаєте тексти, що відповідають реаліям ринку. Це колосальний досвід, з яким у своїх публікаціях діляться представники IT-ринку.

Пошук роботи

На Jungo є платформа з пошуку роботи для програмістів. Це регулярні оновлення вакансій – як на дистанційну роботу, так і з можливістю працювати в офісі компанії. Слідкуйте за новими пропозиціями та обирайте свій шлях розвитку в професії.

робота

Актуальний

Блог є українським і розкриває основні тренди саме розвитку нашого ринку. Ви, звичайно, можете продовжувати дивитися блоги відомих програмістів з інших країн, але на практиці ви мало зможете застосувати їхнього досвіду чи порад.

Читабельний

Блог має чудове графічне оформлення. Ви не побачите тут безліч фото чи картинок різної якості. Усе виконано в єдиному стилі – з чіткою рубрикацією, лаконічною версткою і приємною інфографікою.

Читайте також