Головна Дошкільнята Головоломки — найкращі сучасні іграшки

Головоломки — найкращі сучасні іграшки

mamabook
62 Переглядів
кубик рубика

кубик рубикаЯкщо ви ще не помітили, то сучасний світ сильно змінився за останні 10-15 років і якщо багато хто з вас в дитинстві грали машинками і іграшками до 10-12 років, а може і до більш дорослого віку, то сьогодні дітлахи в 8 років беруть в руки смартфони і грати звичайними іграшками не хочуть зовсім. Навіть якщо ви купуєте щось новеньке і на вигляд дуже сучасне, то це не означає що дитина захопиться цим надовго.

Але незважаючи на таку незвичну деформацію реальності, все ж є нові види іграшок, які можуть зацікавити сучасних дітей надовго.

Головоломки і кубик Рубіка

У світі вже багато років розвивається такий напрям як спідкубінг. Можна сміливо сказати, що це такий сучасний вид спорту для дітей, при цьому для досягнення успіхів у ньому не потрібно тренувати м’язи, потрібно тренувати свій мозок! Коли ви бачите як хтось збирає кубик Рубіка за лічені секунди, це не може не вразити, тому діти дуже швидко втягуються в це. Якщо цікавість в них не закінчується через 2 дні, то можна сміливо сказати, що це захоплення надовго.

Навчитися спідкубінгу можна в Youtube і на різних сайтах в інтернеті. Кожен поважаючий себе інтернет-магазин головоломок повинен мати розділ з інструкціями.

Ось наприклад магазин Cubes.in.ua. На ринку головоломок України він вже цілих 4 роки. За цей час на цьому сайті з’явилася величезна кількість інструкцій та відео по збірці популярних головоломок, причому інструкції як для новачків, так і для досвідчених спідкуберів, які хочуть поліпшити свої результати.

Ну а тепер продовжимо знайомитися з темою головоломок і спідкубінга.

Всіх любителів головоломок можна також розділити на 2 або навіть на 3 типи. Чим же вони відрізняються один від одного?

Спідкубери

Цих хлопців та дівчат серед любителів головоломок скоріше за все найбільше. Спідкубери ставлять перед собою за мету постійне поліпшення результатів, тобто зменшення часу складання головоломок до мінімуму. Все зазвичай починається з класичного кубика Рубіка 3х3 (посилання на магазин: https://cubes.in.ua/kubik-rubika-3×3/), але вже через деякий час дитина може захотіти кубики 2х2, 4х4, 5х5 і т. д.

Досягнувши навіть не супер результатів дитина може відвідати офіційні змагання і потрапити в світову статистику. Відвідування змагань надзвичайно корисний досвід, оскільки концентрація великої кількості спідкуберів в одному місці заряджає дитини на місяці наполегливих тренувань і навчання.

кубик рубика

Просто любителі головоломок

Якщо серед спідкуберів в основному діти, то в другій групі є як і діти, так і дорослі люди, які проявляють підвищений інтерес до складання різних головоломок. Питання швидкості тут, як правило, вже не таке важливе, головне перемога, а ще бажано тільки своїми силами. Здолавши нову задачу, любитель головоломок починає шукати “наступну жертву”, переглядаючи огляди і сайти з головоломками. Кожна нова перемога над кубиком або головоломкою приносить задоволення і радість, тому зупинятися зовсім немає бажання =).

Колекціонери

Як правило справжніх колекціонерів головоломок не так вже і багато. Іноді можна сплутати любителя головоломок і справжнього колекціонера. Якщо ви любитель збирати головоломки, то і колекція у вас з часом буде немаленька, але в ній будуть головоломки різних типів. А ось якщо ви справжній колекціонер, то ви можете зібрати 5 або навіть 10 видів тільки кубиків 3х3, наприклад. При цьому для вас більше значення має не просто зібрати кубик, а дістати новинку для поповнення колекції. Деякі поєднують любов до головоломок і до колекціонування, збираючи кубики від 2х2 до 15х15.

Сподіваємося ми змогли хоч трохи розкрити для вас тему головоломок в цій статті. Приєднуйтесь до цього дуже корисного напряму, він точно не залишить вас байдужими.

Автор: спеціалісти магазину cubes.in.ua.

Читайте також