Головна Світ мами Ідеї оригінальних весільних подарунків

Ідеї оригінальних весільних подарунків

mamabook
153 Переглядів

свадьбаВгадати з корисним і вдалим подарунком на весілля непросто, адже ви повинніи догодити відразу двом людям – молодій парі. Які небанальні подарунки обрати – підкаже портал послуг на свято NasheSvyato

Ідея 1. Парний одяг
Щоб підкреслити, що молодята тепер – єдине ціле, одна сім’я, можна подарувати їм однаковий одяг. Найпопулярніший варіант, звичайно, символічні футболки – з написами для молодят або однаковими малюнками. Можна вигадати і щось більш нестандартне – однакові комплекти піжам або махрових банних халатів, домашніх капців.

Ідея 2. Фотозйомка
Ви можете взяти на себе частину витрат на весілля і запропонувати молодятам найняти професійного фотографа на весілля. Або, як варіант, перед весіллям оплатити зйомку професійної love story, а вже на саме свято вручити нареченому і нареченій стильний фотобук – альбом з якісними зображеннями. Фотобук може бути в стильному, індивідуальному дизайні, з міцною обкладинкою. Такий фотоальбом – оригінальний і дуже пам’ятний для закоханої пари.

Ідея 3. Сімейний портрет
Ви можете замовити створення портрета молодят. Це буде їхній перший спільний сімейниі портрет. Аби зробити сюрприз-подарунок на весілля, не обов’язково запрошувати пару для позування. Багато художників сьогодні відтворюють портрети лише по фото. Тому ваш весільний подарунок стане справжньою несподіванкою.

Ідея 4. Транспорт
Зазвичай молоде подружжя мріє про автомобіль. Але ви можете обрати більш скромний подарунок і купити на весілля оригінальний варіант першого сімейного транспорту, а саме – велосипед-тандем, тобто розрахований на двох людей. Для пари це буде привід частіше проводити спільні прогулянки на природі, організовувати романтичні пікніки, займатись спортом.

Ідея 5. Подорож
Весільна подорож – це традиція, яку ми запозичили в американців. Але молодятам не обов’язково їхати за кордон – ви можете оплатити їм і відпочинок на уікенд в якомусь мальовничому місці України. Для мешканців великого міста особливо пам’ятними будуть подорожі до Львова, Карпат.

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також