Головна Релакс Яким буде 2017 рік Півня

Яким буде 2017 рік Півня

mamabook
260 Переглядів

петух, птица, курицаУ 2017 році, згідно Східного календаря, на зміну амбіційній Вогняній Мавпі прийде знак, який обіцяє бути успішним та дуже пам’ятним для багатьох з нас. Це буде рік Вогняного Півня. Кожен з нас очікує щось особливе в кожному новому році. Але найбільше поталанить людям, народженим під зіркою господаря 2017-у року, адже цілих 12 місяців поспіль вони будуть знаходитись під пильним захистом Півня. А це, як відомо, справедливий та впевнений у собі птах.

Про особливості знаку та 2017-го року читайте в нашій статті від Mamabook

Характеристика символу
У Східному календарі Півень вважається найяскравішим, найвишуканішим та найбільш комунікабельним знаком. Він дуже полюбляє увагу до своєї персони, обожнює купатися в компліментах та полюбляє похвалу. Протилежна стать завжди із зацікавленням дивиться на Півня (чи то жінку, чи то чоловіка), захоплено оцінює зовнішній вигляд та харизму. З іншого боку, Півень не вміє так віддано любити та проявляти до когось увагу, тому що Півні – персони егоїстичні.

Якщо вірити східній філософії, то Півню часто таланить у бізнесі. Завдяки своїй комунікабельності та самовпевненості Півням легко налагоджувати зв’язки, знаходити нових знайомих, вони з особливим вмінням ведуть переговори, вміють домовлятись. Півні здатні відстоювати свою точку зору до кінця, при цьому відрізняються особливою практичністю та далекоглядністю.

Півні з особливою турботою ставляться до свого майна, нажитих речей. Тому вони не пускають гроші на вітер, завжди з практичною точки зору підходять і до робочих питань, і до побутових. Півні – справжні ерудити. Вони легко знаходять вихід зі складних ситуацій, вміють блискавично приймати вдалі рішення. Ще одна вдала риса Півнів – це їхня неймовірна спостережливість. Мабуть, саме завдяки цьому вони часто бувають на крок попереду від суперників-колег або суперників на любовному фронті.

Півні люблять керувати. Бувають інколи занадто емоційними, можуть беззастережно озвучити всю правду людині в обличчя. Тому у Півнів буває чимало недругів та заздрісників. Але сильний і вольовий характер Півнів дозволяє їм легко справлятись з ворогами. Адже Півні також вміють дружити. І собі обриють вдалих, надійних друзів.

На жаль, на любовному фронті Півні часто розчаровуються, терплять невдачі. Як вже згадувалось раніше, Півні – самолюбиві особи. Вони приймають любов інших, але самі не здатні щиро та повністю  присвячувати себе іншим людям. В результаті Півні часто розлучаються, їхні шлюби тривають недовго. Найкраще для любовних союзів Півням підходять два знаки – Бик і Змія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати мамі 

Особливості 2017 року
Пристрасний та емоційний Півень принесе для усіх знаків чимало неординарних подій. 2017 рік точно запам’ятається для більшості з нас яскравими, нестандартними подіями. Більш сюрпризів, на щастя, будуть бажаними та позитивними. Вас очікує в цьому році чимало пригод. Дуже вдали рік для подорожей. І якщо ви давно плануєте мандрівку, то прийшов ідеальний час, аби здійснити задумане.

Для людей, що наполегливо працюють, рів Півня буде успішним в кар’єрному зрості. Швидше за все, вас чекає підвищення та нова посада. А от кардинально змінювати свою кар’єру не варто. Рік Півня – не найкращий час, аби шукати себе в новій професії чи на новому місці роботи. Все-таки Півень усміхається наполегливими і працьовитим, а недалекоглядні авантюри і різкі зміни можуть вам лише нашкодити.

Півень – щедрий птах. Згідно східної філософії, цей рік несе багато успіхів у фінансових питаннях. Але не варто забувати і просту істину: Півень не любить жадібності. Тож якщо у вас є друзі, колеги, рідні, партнери, які допомагають вам у бізнесі та роботі, то власні фінансові винагороди варто ділити з ними. Якщо вирішите приховати свої досягнення, то вас обов’язково буде фінансово покарано у майбутньому.

Варто не забувати, що Півень – надмірно емоційний. Тож у 2017 році намагайтесь бути стриманими, особливо у стосунках з друзями, коханими, рідними. На жаль, конфлікти та суперечки, які виникають в рік Півня, зазвичай розтягуються не на один рік.

У Півня багато заздрісників. Тож, окрім успіхів на роботі, у 2017 році ви можете опинитися в центрі скандалу, пліток, заздрощів. Але це розплата, яку зазвичай платять успішні та яскраві особистості. Тож сміливо дійте, а час усе поставить на свої місця!

Успіхів та добра вам у 2017 році!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Якими будуть діти, народжені у 2017 рік Півня

чашка, чашки, товар

Оригінальні подарункові чашки (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Читайте також