Головна Здоров'я Думка експерта: «Ми всі приречені захворіти на коронавірус»

Думка експерта: «Ми всі приречені захворіти на коронавірус»

mamabook
207 Переглядів
коронавірус
коронавірусПрофесор-вірусолог Олексій Потєхін із Санкт-Петербурга вважає, що врятувати людство може лише колективний імунітет.

На його думку, епідемія COVID-19 закінчиться приблизно через 6 місяців, проте коронавірус нікуди не дінеться. Автор підручника з вірусології, кандидат біологічних наук, професор кафедри мікробіології Олексій Потєхін пояснює:

Більша частина населення планети приречена захворіти. І це важливо, бо найкращий засіб від інфекційних хвороб – колективний імунітет. Чим більше людей перехворіє, тим у більшої кількості сформується імунітет. А це означає, що кількість нових випадків зараження зменшиться.

Вірус нестрашний

Потєхін закликає не панікувати від слова «пандемія». Це всього лишень означає, що зараження виявлено у великій кількості країн. У тому, що вірус вийшов за межі однієї країни, немає нічого дивного в умовах сучасного світу та розвитку зв’язків між країнами.

Професор додає, що COVID-19 – цілком миролюбне захворювання, адже його неможливо порівняти з чумою, віспою чи навіть атиповою пневмонією. Вчений підрахував, що кількість жертв за 3 місяці епідемії, якою нас лякають, можна прирівняти до кількості щоденних смертей у світі від малярії та туберкульозу.

А от чим відрізняється COVID-19 від інших інфекцій – так це своєю високою заразністю. Тому в умовах епідемії дуже важливо дотримуватися правил гігієни та ізолюватися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити медичну маску самостійно (фото, відео)

плашка

Читайте також