Головна Школярі Вимагати присутності вчителів у школах під час карантину – неправомірно

Вимагати присутності вчителів у школах під час карантину – неправомірно

mamabook
3007 Переглядів
карантин
карантинПро це заявила Любомира Мандзій, заступниця в.о. Міністра освіти і науки, під час онлайн-трансляції.

Сьогодні, 19 березня, Любомира Мандзій дала чіткі відповіді на запитання стосовно організації дистанційної роботи педагогів.

Головні запитання, які турбують учителів:

    • Як організувати дистанційну роботу вчителів?
    • Як виплачуватиметься зарплатня педагогам в умовах карантину?
    • Чи правомірні перевірки присутності вчителів у школах?

А головне – чи мають право директори шкіл вимагати присутності вчителя на робочому місці? Які роз’яснення дала посадовиця:

Керівники освітніх закладів мають видати наказ про роботу закладу освіти у карантинний період. У наказі слід прописати, що кожен працівник має бути переведений на гнучкий режим роботи. Звісно, навіть у цей складний час ми мусимо забезпечити життєдіяльність освітніх закладів, тому гнучкий графік роботи може передбачати графік чергувань працівників. Але я закликаю всіх директорів шкіл не вимагати присутності вчителя у школі. Це неправомірно і в тому немає жодної необхідності. До того ж, це дозволить вам уникнути запитань від контролюючих органів, які можуть в будь-який час перевірити виконання карантину.

Також ви можете переглянути повну онлайн-трансляцію за участі Любомири Мандзій.

Дистанційна робота для вчителів – Любомира Мандзій

Заступниця Міністра освіти і науки Lubomyra Mandziy розповідає про організацію роботи педагогів у період карантину, а також відповідає на запитання педагогів.Серед запитань, на які Любомира Мандзій надасть відповіді:▪Як організувати дистанційну роботу вчителів?▪Як виплачуватиметься зарплата педагогам?▪Чи правомірні перевірки присутності вчителів у школах?#ЗагальнаСередняОсвіта

Опубліковано Міністерство освіти і науки України Четвер, 19 березня 2020 р.

 

Читайте також