Товари натурального походження стрімко набувають популярності. І цей тренд не стосується виключно продуктів харчування. Аби подбати про фізичне та ментальне здоров’я, варто оточувати свою оселю, робоче місце, зони для відпочинку предметами ручної роботи чи виготовленими з природних матеріалів. Такі товари мають особливу, життєдайну енергетику. Радимо вам відвідати сайт Withlove. Цей інтернет-магазин спеціалізується на продажу продуктів бджільництва, також тут можна замовити набори свічок – з вощини чи воску.
Що таке вощина
Свічки з вощини легко впізнати. Вони відрізняються особливої естетикою – мають фігурну фактуру, можуть бути виготовлені у різноманітних кольорах.
Вощина – це лист і воску, який пресований у вигляді правильних заглиблень шестигранної форми. Це стільники, які кріпляться на спеціальну рамку та розміщуються у вуликах. У заглибленнях вощини комахи будуть створювати свої комори. Частина заповниться медом, а інші відсіки будуть так званими «дит’яслами», де бджоли виведуть личинки та майбутнє потомство. Для бджолярів вощина – важливий елемент, аби створити комфортний вулик. Бджолам не доведеться витрачати власні сили, бо готові воскові стінки їм підготував дбайливий бджоляр.
Проте сьогодні вощина має широке застосування. Це відмінний елемент інтер’єрного декору. Свічки, що виготовляються з цього матеріалу, мають безліч переваг.
Чому варто обрати свічки з вощини:
- вони виготовлені з натурального, нетоксичного матеріалу;
- відрізняються особливою естетикою;
- чудовий варіант подарунка;
- вощинні свічки мають здатність під час горіння очищувати повітря від пилу, спор цвільового грибка;
- такі свічки можна використовувати в приміщенні з алергиками.
Забрус – диво-продукт
Про цінні властивості меду знають усі. Але серед продуктів бджільництва є й інші корисні товари. Зокрема забрус, який ви також можете придбати на сайті магазину Withlove.
Коли пасічник зрізає верхню частину запаяних стільників, то отриманий продукт і є забрусом. Як тільки медоноси наповнені, бджоли закривають стільники воском. Так досягається його дозрівання. Проте дуже помилково вважати забрус лише залишком воску. Адже комахи додають до нього свої корисні елементи, створюючи цілющий продукт.
До складу забрусу входять:
- натуральний віск;
- квітковий пилок;
- ферменти, виділені слинними залозами бджіл;
- антибактеріальний фермент лізоцим.
Тому забрус має чудові протимікробні, протизапальні властивості. Цей продукт слід розжовувати в роті, доки не зникне солодкий смак. Рештки воску випльовують.
Забрус рекомендовано вживати при застуді, від болю в горлі, коли болять ясна чи розпочався нежить. Обов’язково спробуйте цей натуральний засіб, який має бути в кожній домашній аптечці.