Головна Вагітність Чи можна вагітним каву

Чи можна вагітним каву

mamabook
261 Переглядів
кава
каваКава не є корисним для здоров’я напоєм. І її не слід вживати ні до вагітності, ні під час.

Якщо ви досі сумніваєтеся, то зважте на 5 вагомих аргументів «проти». Наш сайт Mamabook розповість про можливі наслідки від вживання кави.

Нервозність

Кава (особливо в зернах) – потужне джерело кофеїну. Ця речовина стимулює мозкову та нервову активність, що призводить до надмірно збудженого стану. А це – перепади настрою, безпричинна та небезпечна для вагітних нервозність, безсоння.

Проблеми з серцем

Кофеїн також негативно впливає на стан серцево-судинної системи. Зокрема кава здатна підвищувати артеріальний тиск, провокує часте серцебиття – і в мами, і в плода.

тиск

Печія та гастрити

Пити каву вранці натщесерце – одна із найшкідливіших звичок для здоров’я. Кава підвищує секрецію шлункової кислоти. Якщо шлунок при цьому порожній, то кислота агресивно впливає на стінки самого органу, подразнюючи слизову. Ті, хто п’ю каву щоранку до їжі, гарантовано мають виразку чи гастрит. У вагітних ще й швидко з’являється печія.

Слабкі кістки

Здавалось би, який зв’язок між кавою та кістками? Виявляється, вживання кофеїну у великій кількості провокує посилене вимивання кальцію з організму. А в період вагітності це загрожує крихкістю кісткової тканини, у першу чергу, не мами, а малюка.

спина

Поганий апетит

Каву часто п’ють з метою схуднення. Дійсно, у цього напою є здатність знижувати апетит. Проте для майбутньої мами це лише негативний момент. Адже харчування жінки в період вагітності повинно бути повноцінним, без пропуску прийомів їжі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи можна вагітним “Но-шпу”?

Читайте також