Головна Релакс Фото: 10 креативних ідей для ремонту в дитячій кімнаті

Фото: 10 креативних ідей для ремонту в дитячій кімнаті

mamabook
813 Переглядів
шпалери
Інтер’єр дитячої спальні значить значно більше, ніж просто комфортна чи стандартно омебльована кімната.

Внутрішній простір цього приміщення повинен відповідати декільком принципово важливим вимогам:

  • Бути ергономічним.
  • Відрізнятися багатофункціональністю.
  • Відповідати нормам екологічної чистоти.
  • Формувати в дитини естетичний смак.
  • Забезпечувати усі потреби – відпочинок, активність, навчання.

Ремонт в дитячій кімнаті – найкращі ідеї

Наш сайт підкаже 10 вдалих ідей, які втілюють практичність та головні тренди в сучасному дизайні. І якщо ви плануєте ремонт дитячої кімнати, то наші фотопідказки обов’язково стануть вам у нагоді.

ІДЕЯ 1. Фотошпалери

шпалери

Яскраві, різнобарвні фотошаплери – найпростійший, практичний і достатньо бюджетний варіант для реалізації будь-яких ідей в інтер’єрі. Особливо доречний цей прийом у дитячій спальні. Завдяки індивідуальному друку зображень під замовлення на стінах можна реалізувати оригінальні сюжети та узори. Для більшої реалістичності варто обирати фотошпалери дитячої тематики з 3D-ефектом.

 

ІДЕЯ 2. Ліжко-подіум

Чи варто купувати ліжко як окремий (дуже дорогий) предмет меблів? Ні! Значно оригінальніше у кімнаті підлітка виглядає зведений подіум, на якому замість повноцінного ліжка лежить ортопедичний матрац. А сам подіум ще й багатофункціональний: поєднує книжкові полиці та шафки для зберігання речей.

 

ІДЕЯ 3.  Зонування

інтер'єр

Одне приміщення – і мінімум 3 функціональні зони! Таке правило ергономіки. Створіть ідеальний простір для дитини-підлітка: комфортне робоче місце на добре освітленій стороні поруч із вікном, м’яку зону для відпочинку та спілкування із друзями, а також затишне спальне місце. Зоряне небо над головою та нахилена стеля мансарди – просто бездоганне поєднання!

 

ІДЕЯ 4. Правильна підлога

ремонт

Кімната хлопчика-підлітка неможлива без спортивної зони. Також не варто забувати, що хлопець не буде дбати про цілісність покриття – підлогу обов’язково чекають такі “радощі”, як розлиті рідини, м’яч або скейт, постійне ковзання на колесах крісла. Аби вже через рік-два кімната після розкішоного ремонту не виглядала занедбаною, пошарпаною, варто купити вінілове покриття для підлоги.

У вінілу є 5 важливих переваг:

  • Стійкий до стирання.
  • Не вигорає під дією УФ-променів, тому можна укладати в кімнаті на сонячній стороні.
  • Прослужить мінімум 10 років.
  • Легко та швидко укладається.
  • Відрізняється різноманітністю дизайнів.

На офіційному сайті компанії “СтарДизайн” ви можете підбірати вінілове покриття в дитячу кімнату у різних відтінках. Ви з легкістю можете зімітувати паркет чи оригінально скомбінувати вініл різних текстур: візуально виділити спортивну зону покриттям іншого кольору. “СтарДизайн” спеціалізується на продажі високоякісних покриттів для підлоги, тож з такими матеріалами ремонт дитячої кімнати буде довговічним.

 

ІДЕЯ 5. Оригінальне підвіконня

інтер'єр

Традиційно вікно неактивно задіяне в інтер’єрі дитячої кімнати. Проте цю зону можна перетворити на улюблене місце відпочинку дитини, де вона гарантовано буде сидіти чи лежати найбільше часу. Вражаючий краєвид, затишок, комфорт – усе це забезпечить оригінальна лежанка. До того ж, організувати такий куточок легко і недорого.

 

ІДЕЯ 6. Вдала палітра

тумба

Організувати інтер’єр хлопчика-підлітка значно складніше, ніж дівчинки. Тут немає місця милому декору, яскравим кольорам і дитячим мотивам. Чудове рішення – обрати два домінуючих кольора для кімнати. Перший – ненав’язливий і практичний, який буде базовим. Другий – яскравий та динамічний. Цей інтер’єр для хлопчика вдало реалізований завдяки контрасту сірого й помаранчевого кольорів. Нічого зайвого – лише бездоганний смак і стриманість.

 

ІДЕЯ 7. Меблі-іграшки

пуф

Обов’язково продумуйте інтер’єр дитячої, у якому знайдеться місце для креативних предметів меблів. Як-от цей незвичний пуф. На ньому можна сидіти та гратися. А ще – це виграшне декор-рішення та можливість створити веселу атмосферу в дитячій спальні.

 

ІДЕЯ 8. Ліжко чи халабуда?

ліжко

Як організувати для дитини спальню, у якій вона буде почуватися не лише комфортно, але й захищено? Оберіть ліжко у вигляді хатинки, із навісним дахом або вігвамом. Це ще й чудове ігрове місце.

 

ІДЕЯ 9. Коміксний стиль

штори

Які підлітки не полюбляють історії про супергероїв чи комікси? Реалізувати подібні ідеї можна в яскравому стилі поп-арт. Він передбачає використання меблів яскравих кольорів, інтер’єрного текстилю з логотипами, численних постерів на стінах. Ще один гарний прийом поп-арту – це поєднання непоєднуваного. Наприклад, на цьому фото добре видно класичну лепніну на стелі та килим-зебру на підлозі.

 

ІДЕЯ 10. Дерево серед кімнати

меблі

Про таке мріє кожна дитина! Чи то хлопчик, чи то дівчинка. Отримати імпровізовану галявину та дерево серед кімнати – справжнє щастя. А стовбур, окрім креативного вигляду, можна використати як спортивний снаряд. Тут доречно вчепити гачки, гімнастичні кільця чи навіть гойдалку.

Читайте також