Головна Здоров'я Чому пити багато чаю шкідливо для здоров’я?

Чому пити багато чаю шкідливо для здоров’я?

mamabook
22 Переглядів
Улун

УлунЛікарі попереджають: надмірне вживання чаю призведе до проблем зі здоров’ям. Перш за все, постраждає шлунково-кишковий тракт. Найпоширеніші проблеми – це печія, біль та здуття в животі. Далі почнуться проблеми зі сном.

Який чай небезпечний?

Про користь чаю описано багато. Проте й в цього напою й побічні ефекти. Достатньо випити 1 зайву чашку на день, аби відчути ці неприємні наслідки на собі. Високий рівень кофеїну присутній в чорному чаї, а також концентрованому зеленому. І чим якісніший сорт зеленого чаю, ти вище і кількість кофеїну. Якщо пити більше 3 чашок чаю на день, це неодмінно призведе до порушень сну. Із часом ви не зможете контролювати свій бадьорий стан без допінгу – чергової чашки чаю. Особливу залежність ви відчуєте при регулярному та надмірному вживанні саме зеленого чаю.

Втрата мінералів

Надмірне вживання чаю – причина зниження рівню заліза в організмі. Це пов’язано із високим вмістом дубильних речовин. Чай уповільнює вихід їжі зі шлунка.

Ще одна особливість чаю більшості сортів – це сильний сечогінний ефект. Надмірне вживання напою призведе до порушення балансу рідини в організмі. Тож лікарі радять перед чашкою чаю обов’язково випивати 1 склянку звичайної води. Таким чином, ви знизите концентрацію напою та зменшите негативний вплив чаю на організм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найкращий чай для довголіття

Читайте також