Головна Релакс Чому PS5 — це наразі найкраща консоль?

Чому PS5 — це наразі найкраща консоль?

mamabook
8 Переглядів
PlayStation 5

PlayStation 5

Вибір консолі наразі це максимально актуальна тема. Сприяючи на те як постійно дорожчають комп’ютерні комплектуючі все більше геймерів приходить до висновку що придбання консолі буде найвигіднішим рішенням. Водночас на ринку консолей зараз присутні два мастадонти й кожен хоче привернути увагу саме до себе.

Компанія Sony це виробник ігрових консолей який вже неодноразово дивував геймерів можливостями своїх консолей. Завдяки використанню найновішого заліза та якісній оптимізації консолі PlayStation стали популярні по всьому світу, а анонсу нових поколінь очікують мільйони геймерів з різних країн і континентів.

Найголовніший суперник компанії Sony це звісно корпорація Microsoft та консолі Xbox. Але чому ж ми вважаємо що саме консолі від Sony наразі найкращі? Про це ми розповімо далі.

Битва титанів – чому PS5 краща за інших

Для того, щоб зрозуміти, чому саме PlayStation 5 найкраща консоль з усіх присутніх на ринку достатньо порівняти можливості консолі з тими аспектами на які дивляться усі геймери. Якщо ви ніколи не мали досвіду з приставками й вирішили спробувати консольний гейминг “на смак” то ось перелік найважливіших моментів у будь-якій консолі:

  • Ігрове залізо останнього покоління

Звісно, оскільки ігрові консолі саме “ігрові” найважливішим аспектом є те яким залізом вони нашпиговані. У випадку з PlayStation 5 ми маємо справу з найновішим комп’ютерним залізом, схованим у малесенький корпус консолі. Звісно, назвати PlayStation 5 портативною досить важко, але якщо враховувати скільки всього інженерам компанії вдалося розмістити всередині відносно невеликого корпусу – стає зрозуміло, що вони або чарівники, або немало часу провели плануючи компановку всіх елементів системи.

Завдяки використанню ігрового заліза разом з якісною оптимізацією та фірмовою платформою Sony, розробникам вдалося створити приставку яка здатна обійти за потужністю навіть персональні комп’ютери. Крім того, завдяки особливостям платформи цього заліза геймерам вистачить як мінімум на 5 років гри у найновіші проєкти з максимальними налаштуваннями графіки. Конкурент консолі в обличчі Xbox Series X навряд чи зможе таке запропонувати.

PlayStation 5

  • Дизайн

Звісно зовнішній вигляд консолі як і будь-чого іншого це дуже суб’єктивний аспект, але все ж таки кожен геймер хоче, щоб його ігровий пристрій виглядав на всі 200%. Дизайнери компанії Sony це дуже добре розуміють і саме тому створили, мабуть, найепатажніший дизайн за останнє десятиліття.

Дивлячись на новинку від Sony згадуються Зоряні війні та інші фільми, пов’язані з космосом, адже дизайн дійсно футуристичний. Крім цього, компанія також попіклувалася про тих хто хоче змінити колір своєї консолі та пообіцяла запустити виробництво змінних панелей. Конкурент Sony в обличчі Microsoft у своєму флагманському рішенні пропонує лише чорний прямокутник який ніяк не вирізняється на фоні інших.

  • Вартiсть

Цінник консолей Sony завжди був далеким від терміну “доступний” та не дивлячись на це новинку можна сприймати як досить недороге рішення. Вартість PlayStation 5 становить приблизно 1000$ в той час, як топова відеокарта для персонального комп’ютера обходиться удвічі більше. Таким чином обравши консоль ви можете придбати ігровий пристрій який здатен запускати усі новинки на найвищих налаштуваннях графіки за ціною половини топової відеокарти.
Підбиваючи підсумки з упевненістю можна сказати що наразі саме PS5 по праву можна вважати найкращою консоллю. В ній поєдналися найновіші технології, сміливий дизайн та досить сприйнятний цінник. Якщо ще згадати про те що PS5 може похизуватися величезною бібліотекою ексклюзивів – ніяких сумнівів у тому що це найкраща приставка зовсім не залишиться. Джерело – сайт sq.com.

Читайте також