Головна Релакс 5 порад, як вдало обрати велосипед для підлітка

5 порад, як вдало обрати велосипед для підлітка

mamabook
7 Переглядів
велосипед

велосипедЗалишатися мобільним – головна вимога сучасного життя. Особливо, якщо йдеться про мешканців великого міста. Фізична активність дуже важлива для дітей. Підлітки полюбляють пересуватися по місту на сучасному й стильному транспорті. І таким для них може стати крутий велосипед. Адже це повна свобода дій, комфортне подорожування та можливість додати більше спорту у своє життя. Вибір підліткових велосипедів має свої нюанси. Підібрати надійні моделі ви можете на сайті https://www.velomisto.com.ua/podrostkovye – ми ж дамо базові рекомендації, що врахувати при купівлі.

Порада 1. Визначіться із призначенням

«Підлітковий» – занадто широке поняття. Такі моделі велосипедів визначають лише вікову групу. Проте не відповідають чітким критеріям застосування транспорту. Адже купувати велосипед для дитини ви можете для різних потреб.

Під поняттям «підлітковий велосипед» можуть попадати моделі різних категорій:

  • для гірського катання;
  • для велопрогулянок;
  • для катання по дорогах міста.

Порада 2. Беріть до уваги маркетинг

Якщо класифікувати велосипеди за віковими групами, то чітко можна розділити на дві категорії: дитячі й дорослі. Термін «підлітковий» був більше введений як маркетинговий хід. І нерідко за цим позначенням стоїть значно вища ціна.

Насправді до підліткових моделей відносяться дорослі велосипеди найменшої ростовки. Тому, обираючи транспорт для дитини 10-16 років, ви сміливо можете розглядати моделі для дорослих.

велосипед

Порада 3. Нюанси дизайну

Зовнішній вигляд велосипеду має для дитини величезне значення. Мало хто навіть з підлітків-хлопців захоче кататися на непримітному чорному монохромі. Тож подбайте про оригінальне рішення в дизайні, аби транспорт для дитини вигідно вирізнявся на тлі стандартних варіантів.

Порада 4. Хлопчик чи дівчинка?

Помилково вважати, що дівчачі та хлопчачі моделі відрізняються виключно за кольоровою гамою. ні, є суттєва різниця в конструкції транспорту. Так, у підліткових моделей для дівчаток розроблена занижена двотрубна рама. Або взагалі конструкція рами спрощена однотрубна.

велосипед

Порада 5. Параметри

Суто індивідуальний підхід вибору транспорту, враховуючи висоту сидіння та довжину велосипеда. Аби не спричинити порушення в формуванні хребта, не можна обирати велосипед «на виріст», коли модель буде занадто довгою для дитини. В такому випадку вона не зможе повноцінно дотягуватися до керма. А якщо рама занадто коротка, то дитина завжди буде горбитися. Тож велосипед потрібен «на зараз», орієнтуючись на актуальні параметри тіла.

Читайте також