Головна Здоров'я Чи можна погладшати від фруктів і ягід?

Чи можна погладшати від фруктів і ягід?

mamabook
392 Переглядів
Экзотические фрукты в рационе кормящей мамы

Экзотические фрукты в рационе кормящей мамыБільшість з нас помилково впевнена, що причина зайвої ваги – це солодощі та випічка. Відмовляючись від цукру, бажаючі схуднути помічають, що процес скидання ваги не такий швидкий, як хотілось би. Чому?

Наш сайт Mamabook пояснить, чому фрукті та ягоди не менш шкідливі, ніж цукерки.

Чому від фруктів набирають вагу
Солодкі фрукти та ягоди містять достатню кількість цукру в своєму складі. Чимало людей, сідаючи на дієту, прибирають з меню випічку, але переходять на активне споживання фруктів. І це головна помилка! Від фруктів можна набрати зайву вагу! Є фрукти, які містять надмірну кількість глюкози, тому завжди заборонені для діабетиків та людей із зайвою вагою.

Які фрукти категорично не можна їсти на дієті?

  • Диня.
  • Абрикос.
  • Персик.
  • Виноград.
  • Банан.
  • Манго.
  • Кавун.
  • Груша.

Скільки фруктів можна на день?
Норма, яка вам не нашкодить, – це 2 штуки будь-яких фруктів на день. Або ж пригорща ягід, які помістять у вас в одній долоні. І не більше. Якщо ви з’їли тарілочку абрикосів – то вам варт відразу прямувати на бігову доріжку або до спортзалу. Цукор з фруктів дуже швидко та легко засвоюється, тому стрімко відкладається у вигляді жирових запасів.

Яка альтернатива?
Насправді фрукти та ягоди для нашого здоров’я і фігури більше шкодять, ніж дають реальну користь. Аби отримувати потрібну добову кількість вітамінів, нам реально потрібно з’їдати по піввідра фруктів на день. Але такий же вміст вітамінів є в овочах та зелені. Правда, у них дуже маленький рівень цукру. Ось вам і відповідь: якщо ви піклуєтеся про свою фігуру то потрібно їсти не фрукти, а овочеві салати щоденно.

Будьте стрункі!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим замінити цукор 

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)

Чашки для рідних з написами (Інтернет-магазин Tovarik.com.ua)


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також