Головна Здоров'я Як перевірити, чи є у вас алергія на мед?

Як перевірити, чи є у вас алергія на мед?

mamabook
818 Переглядів
Мед

МедМед – гіпералергенний продукт. До речі, варто знати, що алергічна реакція проявляється не на сам мед, а на пилок у його складі. А оскільки пилок бджоли збираються з різних рослин, то може виявитися, що у вас є алергія на липовий мед, але немає на акацієвий!

Наш сайт Mamabook підкаже, як перевірити схильність до алергії на мед.

Це можна зробити декількома способами – вдома та амбулаторно.

Спосіб 1. Домашній.
Візьміть 1 ч.л. продукту в рот і тримайте 10 хвилин, не ковтаючи. В алергіків з’явиться першіння в горлі, набряк слизової ротової порожнини, набряк та печія на поверхні язика. Якщо подібних симптомів немає – сміливо можете вживати цей корисний продукт.

Спосіб 2.  Домашній. Потрібно нанести мед на невелику ділянку шкіри. Найчутливіші зони – це на зап’ясті, за вухом або в лінії згинання ліктя. Почекайте 20 хвилин. Якщо шкіра не почервоніла, не зудить, ви не відчуваєте свербіж, то у вас немає алергії на продукти бджільництва.

Спосіб 3. Дізнатися весь перелік алергенів на різні види пилку ви можете за допомогою здачі аналізів у лабораторії. Робити такий аналіз доцільно, якщо ви вже помітили алергічні симптоми. Аналізи допоможуть вам дізнатися, які види меду можна вживати, а які – суворо під забороною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  5 рецептів для здоров’я з медом


Украинский сайт для родителей и детей Mamabook.com.ua.
Копирование материалов разрешено только с открытой ссылкой на наш портал!

Читайте також