Головна Світ мами Блог читателя: мой рецепт пирожков “Как на базаре”

Блог читателя: мой рецепт пирожков “Как на базаре”

mamabook
240 Переглядів

пирожкиПам’ятаю як в молодості, завжди коли ходили на ринок, купували пиріжки. Чомусь вони тоді були дуже смачні, і дома хоч бабця і смажила теж смачно, але зовсім не такі.

Зараз же ні в якому разі не купую їх, а тим більше не даю діткам. Але іноді так хочеться посмакувати саме такими «базарними», як ми їх називали, пиріжками.

Недавно знайшла рецепт пиріжків, схожих за смаком на ті, родом з дитинства. Інколи балую своїх домочадців. Вони смачні, легкі в приготуванні та й дуже гарне еластичне тісто получається. А так як мої малята завжди мені допомагають у цій справі, то це теж для мене дуже важливо.

Отож, потрібно:
1 л. теплої води
70 грам дріжджів
0,5 стакана олії
Сіль, цукор.

Приготування пиріжків:
Тісто замішуємо вільно, ставимо в тепле місце щоб підійшло, розкатуємо палюшки тонко як можна та виробляємо пиріжки. Складаємо їх на полотенце та лишаємо на 30 хвилин, щоб підросли. Смажимо у великій кількості олії.

Начинку я роблю різну: для чоловіка – капуста, сосиска, для діток – сир, ягідки чи вишні, для себе – картопля. Також виробляю різної форми – овальні, круглі. Із солодкою начинкою можна обваляти в цукровій пудрі.

На цю порцію виходить дуже багато пиріжків, але у нас сім’я із 6 чоловік, тому я переважно роблю на цілу порцію. Але якщо для меншої кількості людей – можна готувати на пів порції.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

подарки, подарункиНа фото: подарункові набори для дітей різного віку, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також