Головна Світ мами Блог читателя: как я похудела после родов

Блог читателя: как я похудела после родов

mamabook
87 Переглядів
Диета

ДиетаМені здається, що схуднити після пологів без особливих зусиль – це диво. Небагатьом жінкам пощастило з фізіологією і тілом, яке самостійно приходить в норми. Більшість з нас після появи малюка дивляться на висячий живіт і зайві кілограми. Миритись з цим немає причин. Чекати, доки дитина підросте, – також не варіант. Так можна себе остаточно запустити. Я думаю, що варто починати потрошки проявляти аквтиність вже через місяць пілся появи дитини. Також пропоную вам кілька порад, які допоможуть вам схуднити після пологів.

Порада 1. Психологічно налаштуйтесь на схуднення. Боріться з післяродовою депересією, не жалійте себе, не «заїдайте» поганий настрій. Створіть собі сильну мотивацію, яка допоможе перебороти всі «не хочу» і «не можу».

Порада 2. Більше відпочивайте. Правильно плануйте свій час. Ваш сон має тривати не менше 8 годин на добу. Адже, хронічне недосипання викликає нервози, які порушують обмін речовин в організмі, що призводить до зайвої ваги.

Порада 3. Повноцінне харчування. Харчуйтесь 3-5 разів на день, не великими порціями. Вживайте більше білкової їжі (м`ясо, риба, омлет), нежирні молочні продукти, фрукти й овочі. Обмежте сіль та спеції. Орієнтуйтесь на 2200 ккал/добу. Пийте не менше 2л. рідини в день.

Порада 4. Надавайте перевагу грудному годуванню. Це допоможе вам дотримуватись принципів здорової їжі. Але не треба їсти за двох, побоюючись, що малюку чогось не вистачить. Все необхідне для нього, організм візьме з ваших жирових відкладень, адже не даремно вони передбачені природою.

Порада 5. Більше рухайтесь. Гуляйте з малечею на свіжому повітрі, виконуйте вправи Кегеля.
І памятайте, перед тим як скидати зайву вагу, слід зачекати як мінімум 6 тижнів після родів, щоб дати організму відпочити й набратися сил. А вже після цього, вживати певні заходи для схуднення.

Автор онлайн-блога: Анастасия Сольникова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за февраль-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також