Головна Світ мами Блог читателя: как отпраздновать первый День рождения ребенка

Блог читателя: как отпраздновать первый День рождения ребенка

mamabook
91 Переглядів

Перший рік малюка, напевне найзворушливіший та найтрепетніший рік і для мами, і для усіх рідних. Тому досить часто батьки роблять гучні гуляння уже в перший день народження. Адже так хочеться порадіти усім разом за своє маля, стільки важливого відбулось за цей рік : перше слово, перша посмішка, перший крок…

На мою думку, цього не потрібно робити. В рік дитинка ще зовсім маленька. Вона не розуміє причини свята і ще дуже швидко втомлюється від великої кількості людей та уваги. Я не можу сказати за всіх діток, адже кожен із нас індивідуальний. Але я була на кількох таких заходах. Ні один малюк не витримав усю церемонію і коли уже доходив час до тортика та обрізання чубчика – капризував та плакав. А в кінці і взагалі гості лишались, а малятко відправлялось із бабусею погуляти – відпочити від шуму. Хіба цього хотіла мама, для кого це свято? В цей день малюк потребує уваги від найрідніших, від мами та татка, можливо ще бабусі та дідуся чи хрещених. Але краще , на мою думку, це свято провести у колі рідних, присвятити малюку максимум своєї уваги.

Можна прикрасити святково квартиру кульками, спекти дитячий сирний торт, запалити свічки. Полистати фотоальбом, перебрати усім разом «цінності»: бірочки, перші носочки, відбитки маленької долоньки, подивитись відео. Зробіть запис у альбомі в цей день, запишіть те, що не записали за цей рік, помрійте, ким виросте ваша крихітка, яким буде. Повірте, це набагато краще і для вас, і для вашого малюка як велика шумна компанія із конкурсами та забавами. А веселі свята у колі друзів можна провести вже наступного року!

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

детская вышиванка бодиНа фото: дитяча боді-вишиванка, Інтернет-магазин Tovarik.com.ua

Читайте також