Головна Світ мами Блог читателя: как мы с детьми сажали деревья

Блог читателя: как мы с детьми сажали деревья

mamabook
118 Переглядів

блог

Весна, пора саджати дерева. Вчора саджали наш перший власний садок. Але перед тим, побували на консультаціях у кількох хороших садівників, які дали дуже багато корисних порад як правильно саджати та доглядати за саджанцями. Хочу поділитись із вами.

І так, по перше садити у грунт потрібно до того, як розпуститься перша брунька, тобто якраз час висаджувати. Ще кілька теплих днів – і буде пізно.

Яма. Вона повинна бути розміру відповідно розміру кореневої системи + 20 см. Тобто, якщо корінь завдовжки 50 см, то яму потрібно копати 70*70*70. На дно ями кладемо перегній, але не багато, щоб не попалити кореневу систему, перемішуємо його із тирсою або піском та засипаємо на сантиметрів 5 землею, щоб корінь не торкався. Ставимо саджанець в яму та починаємо присипати землею, присипавши трішки утрамбовуємо та поливаємо. Дуже важливо правильно вибрати глибину, на яку потрібно вставити майбутнє деревце – місце щепи повинно бути не в землі, а зверху. Коли вода трішки вбереться – засипаємо далі – лишивши невеличку ямку, щоб потім підливати деревце і вода не стікала по ділянці.

На кожне деревце (якщо земля суха) йде приблизно відро води. Також дуже важливо підливати (бажано щодня) ще впродовж хоча б 1 місяця, а краще 2-3, допоки не приживеться корінь.

На кожній великій гілочці зрізуємо садовими ножицями верхівку, лишаючи останньою бруньку, яка дивиться не всередину дерева до стовбура, а зовні. Ось поки все, просимо деревце щоб гарненько росло та щедро родило.

Автор онлайн-блога: Людмила Самойлова

Как стать лучшим автором онлайн-дневников за март-2014 и получить ценные подарки — читайте здесь. Напоминаем, что каждый месяц наша редакция награждает 2 лучших авторов блогов отличными призами!

mamabook.com.ua

Читайте також