Сьогодні швейцарський бренд Bally займається виробництвом взуття, одягу та аксесуарів з натуральної шкіри, що належать до класу люкс. З дня заснування компанія використовує сучасні технології та якісні матеріали. Руки висококваліфікованих майстрів перетворюють заготовки на елегантні та стильні предмети гардеробу.
Історія створення бренду Баллі
Спочатку це була фабрика, яка займалася виготовленням військової форми, підтяжок та гумок для білизни. Керував цією справою Петер Баллі-Хрецог, а після його смерті провадження дісталося його синам. Один із них, Франц Баллі, у Парижі надихнувся вишукано зробленою парою домашніх туфель. Тому після повернення додому він поринув у вивчення техніки виготовлення взуття.
Він прагнув зайнятися створенням зручного та практичного взуття, що відповідає сучасній моді. Завдяки вдалому збігу обставин у вигляді промислових інновацій, що сприяють прискоренню виробництва, Карл Франц зміг швидко налагодити технологічний процес та найняти багато робітників. Далі підприємство пройшло такі етапи розвитку:
- Вже в 1854 році у комуні Шененверд було відкрито першу фабрику Bally, а в Берні, Цюріху і Базелі з’явилися перші фірмові магазини.
- До 20-го століття компанія продовжувала зростати, а поруч із фабрикою були збудовані будинки для робітників.
- Макс Баллі, онук засновника бренду, став приділяти увагу дизайну взуття, при цьому зберігаючи якість продукції, що виготовляється на вищому рівні. Він самостійно малював ескізи, надихаючись побаченим на вулицях міст, вітринах магазинів та показах мод, які він регулярно відвідував.
На жаль, після смерті Макса Баллі модний будинок почав переходити з рук в руки, змінюючи одного власника на іншого, поки в 2018 році не стала власністю китайської текстильної групи Shandong Ruyi.
Що пропонує споживачам бренд Bally
У Швейцарії взуття бренду Bally за роки свого існування стало синонімом національного надбання. Його дизайн може бути елегантним та строгим, спортивним або прикрашеним декоративними елементами.
При виготовленні верхньої частини використовуються такі види шкіри:
- зерниста;
- гладка;
- теляча;
- козяча;
- коров’я;
- оленя.
В основному поверхня матова, але серед колекцій можна знайти лаковані пари. Також використовують поєднання текстилю та замші, наприклад, при створенні кросівок.
Усередині завжди знаходиться шкіряна підкладка, а підошва може бути виготовлена зі шкіри або гнучкої гуми. Серед асортименту можна знайти строгі черевики під костюм, стильні босоніжки до повсякденного плаття або доповнити образ вишуканою сумкою.