Головна Краса Б’юті-засоби для обличчя, які не шкодять

Б’юті-засоби для обличчя, які не шкодять

mamabook
101 Переглядів

косметика

Мас-маркет пропонує безліч варіантів доглядової косметики. Відомі та не дуже, бренди обіцяють подовжити молодість шкіри, зробити її гладкою та сяючою, розгладити зморшки й усунути інші косметичні вади. Але більшість таких засобів містять консерванти, парабени, ароматизатори та інші хімічні домішки. Чи безпечні вони? Навряд. Проте існує екологічна альтернатива – натуральні засоби для догляду за обличчям. Детальніше про їх переваги та особливості – у нашому матеріалі.

Чому все більше жінок надають перевагу природній косметиці

Турбота про себе має бути безпечною. Це одна з ключових ідей, яку поширюють виробники органічної косметики. Жінки, які одного разу спробували такі засоби, одностайно помічають їх основні переваги:

  1. Безпечний склад. Для створення рослинних доглядових препаратів використовують сертифіковану сировину. Вирощують її на спеціальних полях без застосування пестицидів. Натуральні ефірні олії та екстракти у складі засобів делікатно впливають на шкіру. За ефективністю вони не поступаються синтетичній косметиці, хоча зміни спостерігаються не миттєво.
  2. Доступність. В інтернет-магазинах та шоу-румах представлено багато вітчизняних виробників, чия продукція заслуговує на увагу. Вартість таких засобів доволі демократична. Купувати екологічні засоби догляду за обличчям часто вигідніше, ніж їх синтетичні аналоги.
  3. Турбота про природу. Виробники екокосметики контролюють рівень відходів та вибирають безпечне паковання: алюміній, скло, папір, вторинний картон чи тканинні мішечки. Усе перелічені матеріали можна використати повторно або здати на перероблення. У разі можливості продукцію відправляють без паковання.

Названі особливості відповідають концепції Zero Waste, тобто ідеї свідомого споживання та зведення кількості відходів до мінімуму.

Макіяж

Асортимент натуральних засобів для догляду за обличчям

Вироби, представлені в каталогах екоетичних магазинів, дозволяють повноцінно доглядати за шкірою. В асортименті – пінки для вмивання, тоніки, гідрати, сироватки, масажні олії, маски та креми тощо. Популярними є натуральні аксесуари. Наприклад, дерев’яні чи кам’яні шкребки для масажу гуаша, конжакові спонжі, шовкові серветки для вмивання. Цього вистачить для якісного очищення, тонізування та догляду – основних домашніх процедур. Чоловікам пропонують сталеві станки для гоління.

На відміну від звичайних доглядових засобів, природна косметика має приємний натуральний аромат, діє дуже делікатно та не викликає звикання.

Джерело: сайт https://ozero.me/

Читайте також