Догляд за обличчям апріорі не має бути агресивним. Шкіру не варто терти так, щоб вона скрипіла та червоніла, а відлущення не має спричиняти дискомфорт. Кислотний пілінг обличчя м’яко діє на вашу шкіру й дає змогу без подразнень прибрати відмерлі клітини.
Чому потрібні кислоти в пілінгу?
Для кращого очищення й обережного догляду можна використовувати доглядову косметику, що містить слабокислі компоненти. Саме такі засоби пропонує бренд INSTYTUTUM. Зокрема кислотний пілінг м’яко впливає на шкіру, допомагає їй відновитися.
Відлущення відмерлих клітин шкіри — це нормально. У звичайних умовах процес триває близько місяця, але з роками він уповільнюється. Така затримка негативно впливає на стан шкіри та її вигляд, тому й варто застосовувати пілінг.
Кислоти у складі таких засобів не шкодять шкірі обличчя. Навпаки, вона «молодшає» і отримує свіжіший вигляд. Разом із тим не забувайте про якісне зволоження.
Засоби, якими можна користуватися
Якщо вашій шкірі потрібне регулярне очищення, можете вибрати пілінг у формі емульсії від INSTYTUTUM Triple Action Resurfacing Peel.
Його основні задачі:
- зменшує помітність зморшок;
- візуально звужує пори;
- вирівнює тон і текстуру шкіри;
- освітлює та пом’якшує;
- бореться з гіперпігментацією.
Такий засіб треба наносити один чи два рази на тиждень. Після — застосувати звичну сироватку чи крем.
Якщо ж ваша шкіра потребує щоденного застосування кислот, можна вибрати пілінг-пади Flawless Pads. Це м’які подушечки, що просочені потужним кислотним коктейлем. Їхні задачі:
- розгладжують зморшки;
- зволожують шкіру й заспокоюють;
- коригують плями;
- візуально звужують пори;
- поліпшують текстуру;
- стимулюють оновлення клітин.
Розпочинати застосування пілінг-падів необхідно з трьох разів на тиждень. Потім можна поступово збільшувати частоту використання, проте не використовуйте пілінг частіше 2-х разів на день.