Шлях до музики, як значущої частини життя та професії починається зазвичай у дитинстві. Це і вибір інструмента, і пошук компетентного викладача, але все це так чи інакше роблять дорослі. Єдине, що може робити сама дитина у цей час – гратися у музику.
Дитячі синтезатори – хороший приклад поєднання в одному девайсі властивостей справжнього музичного інструмента та цікавої іграшки, що буде розвивати слух, почуття ритму та стимулювати пізнавальні процеси, що передують реальному навчанню. В нашому матеріалі експерт інтернет-магазину Музлайн розповість, як розібратися в асортименті виробників, та вибрати для дитини найкращий синтезатор за розумною ціною.
Усе починається з гри
Символічно, що дитячі ігри та виконавство на музичних інструментах ми позначаємо одним словом – гра.І найгармонічніший спосіб, у який можна залучити дитину до музики, починається саме з дитячих музичних ігор – вони дозволяють познайомитися з музичним інструментом, його та своїми можливостями, опанувати природу звуку та його властивості. Саме для цього розробники синтезаторів випускають недорогі та напівфункціональні дитячі моделі – з маленькими клавішами, простою навігацією, ігровими опціями, інтегрованою секцією ритмічних патернів і т.і.
- Іграшкові синтезатори розраховані на дітей віком від трьох років та старше;
- За їхньою допомогою дитина може освоїти прості мелодії, зрозуміти принцип звуковидобування;
- Вони здебільшого прості у використанні, але можуть мати достатньо широкий функціонал;
- До більшості дитячих іграшкових синтезаторів можна підключати мікрофони;
- Дизайн таких синтезаторів враховує вікові особливості користувачів;
- Вартість дитячих моделей у десятки разів нижча за вартість професійних та напів професійних інструментів.
Навчальні інструменти: все для вдалого старту
Якщо дитина виявляє здібності до музики і жваво цікавиться нею, то іграшковий синтезатор з часом доведеться змінювати на більш функціональний справжній, або на піаніно.
Спеціальні синтезатори навчального рівня суттєво відрізняються від іграшкових, хоча і не є навіть напів професійними моделями. При цьому вони мають:
- повноцінну динамічну клавіатуру, хоча і з пластиковими клавішами;
- набір реалістичних звуків і тембрів різних інструментів;
- додаткові допоміжні опції – метроном, рекордер, роз’єм для підключення навушників;
- інтегровані навчальні програми з вправами;
- набір треків для вивчення та розвитку навичок гри.
Вирізняється і вартість таких моделей – вони значно дорожчі за іграшкові синтезатори, але все одно дешевші за професійні моделі та тим більше за акустичні та цифрові піаніно. Звичайно, рано чи пізно дитина з них “виросте” – і до ваших послуг майже необмежена кількість моделей синтезаторів професійного рівня.