Вибір імені для малюка – це завжди велика відповідальність. Адже вважається, що наше ім’я здатне впливати на майбутню долю. Також хочеться, аби ім’я доньки чи синочка звучало мелодійно, гарно поєднувалось з прізвищем та по батькові.
Діти, народжені навесні, виявляють гнучкість у різних ситуаціях, але не мають бійцівських якостей. Це можна підкоригувати більш «жорстким» іменем. Це додасть їм упевненості в собі і буде захистом від життєвих негараздів.
Гарною підказкою батькам для вибору імені можуть бути святці – церковні відповідники імен. Святці у церковному календарі відмічаються кожного дня. Це дні, названі в честь святих.
Християнська традиція нарікати немовлят на ім’я святого, у день пам’яті якого він народився або хреститься, має все той же сенс набуття дитиною кращої долі. Небесний покровитель бере на себе турботу про долю малюка, захищає йому в добрих справах, сприяє розвитку талантів і вберігає від злих помислів і неприємностей.
Квітневі імена для хлопчиків
Інокентій, Сергій, Іван, Кирило, Яків, Фома, Василь, Артем, Захар, Петро, Степан, Марко, Веніамін, Юхим, Макар, Микита, Леонід, Георгій, Семен, Антон, Данило, Вадим, Олександр, Сава, Трохим, Мстислав, Гаврило, Андрій, Єгор, Юрій, Платон, Максим, Харитон, Давид, Мартін, Никон, Тихон, Антип, Софрон, Іпатій, Полікарп, Тит, Родіон, Нифонт, Терентій, Артемон, Віктор, Аристарх, Кіндрат, Самсон.
Квітневі імена для дівчаток
Дарина, Олександра, Клавдія, Парасковія, Світлана, Уляна, Феодосія, Лідія, Анна, Алла, Лариса, Марія, Ірина, Феодора, Галина, Анастасія, Василина, Тамара, Єва, Килина, Марфа, Сусанна (Сузанна), Ніка , Софія, Мотрона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 15 популярних запитань та відповідей про обряд хрещення