Головна Здоров'я Ці 8 симптомів попередять за місяць про можливий інфаркт

Ці 8 симптомів попередять за місяць про можливий інфаркт

mamabook
244 Переглядів

Інфаркт стається раптово та несподівано. Так вважає більшість паціентів. Проте лікарі заперечують – відмирання частини серцевого м’язу відбувається дуже повільно. І медики знають 8 ознак, які є передвісниками інфаркту. Вони ще за 1 місяць до можливої проблеми здатні привернути увагу людини, що зі здоров’ям не все гаразд. І, звичайно ж, попередити проблеми з серцем. Наш сайт Mamabook підкаже, які симптоми вас повинні насторожити. Особливо, коли ви можете назвати відразу декілька із цих 8 ознак.

ВТОМА

Йдеться про втому, яку ви не можете пояснити. Вона виникає навіть після виконання простих справ, наприклад, купання в ванні.

ТРАВЛЕННЯ

Проявим нетипових для паціента проблем із системою травлення. Наприклад, біль у животі, нудота, розлади шлунка.

ЗБУДЛИВІСТЬ

Інший сигнал – підвищена збудливість, нездатність розслабитися. Вам стало важко засинати, з’явилося безсоння, підвищений рівень тривоги. Це явні передвісники серцевого нападу чи інсульту.

ПОВЕРХНЕВЕ ДИХАННЯ

Вам стало важко дихати, ви не можете глибоко вдихнути. Чимало паціентів страждають від цієї проблеми ще за 3-6 місяців до інфаркту міокарда.

ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

Надмірне випадіння волосся – небезпечний сигнал. Особливо для чоловіків старше 50 років. Облисіння у старшому віці часто пов’язане із підвищеним рівнем гормону стресу – кортизолу, від якого дуже страждає серце.

АРИТМІЯ

Окрім того, попереджати про можливий серцевий приступ може епізодичне порушення серцебиття. У такі моменти спостерігається аритмія, яка часто супроводжується тривогою, панікою, запамороченням голови.

ПОТОВІДДІЛЕННЯ

Іншим симптомом є надмірне потовиділення, яке більше стосується жінок. І вони часто плутають це із початком менопаузи.

БІЛЬ У ГРУДЯХ

Це специфічний біль, який віддає в одну або дві руки, щелепу, шию, плечі. Паціенти відчувають поколювання, часткове оніміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим загрожує низький артеріальний тиск людині

Читайте також