Головна Здоров'я 10 причин їсти ананас двічі на тиждень

10 причин їсти ананас двічі на тиждень

mamabook
303 Переглядів
ананас

ананасСьогодні цей екзотичний фрукт вже став доступним для українців. Його можна знайти в будь-якому супермаркеті і нерідко він не коштує дорожче хурми чи гранатів. Лікарі визначили, що достатньо з’їдати по 150 г ананасу двічі на тиждень (це по 2 кільця), аби позбутися десятка хвороб. За умови, звичайно, що ананас вживається в свіжому або сушеному вигляді, але не консервований чи цукати. Наш сайт Mamabook представляє дані останніх наукових досліджень, які доводять безперечну користь фрукту.

Позбутися від запалень

Ананас має у своєму складі унікальну речовину бромелайн. Цей фермент знімає набряки, біль, прискорю загоєння ран, посилює регенерацію. Це чудовий засіб, аби відновити сполучну тканину. Тож ананаси рекомендовані при синцях, розтягненні зв’язок та запаленні суглобів.

Здоров’я серця

Вітамін С, який в ананасі міститься у кількості 68% від добової норми, захищає судини від ламкості, робить їхні стінки еластичними. Це профілактика утворення бляшок та відмирання серцевого м’яза.

серце

Міцні кістки та зуби

Попри популярну думку, для міцності потрібен не кальцій, а кремній. Його дуже важко знайти в продуктах харчування. Проте ананас містить цей елемент у кількості 310% від добової норми!

Попередити інсульт

Калій у складі фрукту знижує артеріальний диск, захищає від розриву судин та крововиливу в мозку.

 

Здоровий кишечник

Рослинні волокна – ідеальна їжа для стимуляції кишечнику, нормалізації перистальтики та виведення шлаків із важкодоступних місць кишки. Також фермент бромелай розщеплює важкий тваринний білок. А це – профілактика застою в кишечнику, здуття та гнилісних процесів. Тож не варто ігнорувати пораду з’їдати 2 шматочки ананасу після важкого застілля.

Відстрочити старість

Ананас стимулює утворення власного колагену – будівельного білку шкіри. Це профілактика зморшок, заломів на шкірі, а також целюліту.

очі

Здорова вагітність

Фермент бромелайн – це профілактика викиднів. Також він підвищує рівень фертильності жіночого організму, тобто здатність до запліднення. А ще ананас – чудовий фрукт, аби протидіяти токсикозу.

Схуднення

Ананасова дієта не даремно вважається однією з найефективніших та найшвидших. Бромелай прискорює метаболізм, розщеплює жирові відкладення, нормалізує травлення. І не менш важливо – знижує апетит!

дієта

Профілактика анемії

Більшість випадків недокрів’я є залізодефіцитними. Відомо, що залізо не здатне засвоюватися без присутності вітаміну С, який у складі ананасу є в достатній кількості. Також мідь у складі цього фрукту – необхідний елемент для нормального процесу насичення клітин киснем. Тому ананас захищає мозок від кисневого голодування.

Знизити рівень цукру

Хром у складі ананасу відповідає за контроль глюкози. Він не лише знижує рівень цукру в крові, але й дозволяє позбутися залежності від солодко. Вживайте ананас частіше – і вам взагалі не захочеться їсти солодощі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ці 8 симптомів попередять за місяць про можливий інфаркт

Читайте також