Головна Здоров'я 8 корисних властивостей капусти кале (кейл)

8 корисних властивостей капусти кале (кейл)

mamabook
87 Переглядів
капуста

капустаНа думку спеціалістів, у холодний сезон слід щодня вживати капусту кале. Вона покращує стан печінки, серця, судинної системи. Це один із найкращих овочів для підтримання загального здоров’я.

Що таке кале (кейл)

Це родичка білокачанної капусти, який має репутацію суперфуду. Якщо ви досі не відкрили для себе кудряву капусту, то варто це зробити в період осінньо-зимових епідемій. Набір вітамінів, мінералів у її складі унікальний. Також це джерело антиоксидантів.

Чим корисна капуста кейл

Нормалізує травлення. Завдяки високому вмісту клітковини нормалізує перистальтику, прибирає бродильні процеси, оздоровлює кишкову флору. Кале – чудовий продукт при хронічних запорах.

Покращує кровообіг. Кале – джерело заліза, що важливо для кровотворення. Завдяки кале можна підтримувати високий рівень гемоглобіну, знизити кисневе голодування внутрішніх органів.

судини

Покращує зір. Лютеїн, вітамін А – цінні речовини для здоров’я очей. Особливо багато в капусті саме вітаміну А.

Укріплює кістки. Кале містить кальцій і вітамін К – основні компоненти зубів, волосся, кісток.

артроскопия

Знижує запалення. Хронічні запальні процеси в організмі посилюють патології серця, мозку, печінки та інших органів. Також запалення ускладнює перебіг цукрового діабету. Кейл містить Омега-3 й глюкозинолати – ці речовини ефективно боряться із запаленням.

Оздоровлює печінку. Продукти із високим вмістом антиоксидантів допомагають клітинам печінки відновлюватися, активно виводити токсини з організму. Антиоксиданти важливі для захисту клітин від запалення та пошкоджень, які провокують вільні радикали.

печінка

Захищає серце. Вживання кучерявої капусти знижує ризики розвитку серцево-судинних патологій.

Омолоджує шкіру. Вітамін С стимулює вироблення колагену, зменшує пігментацію на шкірі, захищає від шкідливого впливу УФ-променів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як знизити тиск без ліків

Читайте також