Головна Дошкільнята 7 критеріїв, яким повинні відповідати меблі для дитячого садка

7 критеріїв, яким повинні відповідати меблі для дитячого садка

mamabook
51 Переглядів
стіл

стілОрганізація простору для дітей передбачає використання багатофункціональних меблів. Це предмети, які дозволяють вдало розподілити інтер’єр дитячого дошкільного закладу на зони різного призначення: для творчості й навчання, відпочинку й прийому їжі, ігор та розваг. Якісні варіанти повинні відповідати безлічі критеріїв, адже від цього залежить безпека та здоров’я дошкільнят. На які характеристики слід звертати увагу, обираючи меблі для дитячого садка? Важливі рекомендації описані в нашій статті.

Безпека

Меблі повинні захищати від травматизму. Для цього виробники створюють предметі інтер’єру із заокругленими кутами. А по периметру меблі додатково захищаються спеціальною кромкою. У конструкціях повинні переважати дерево чи МДФ, а металеві деталі використовуються не як основні, а допоміжні.

Екологічність

Усі меблі, але особливо дитячі ліжка, повинні виготовлятися з екологічної чистої сировини. Це нетоксичні, хімічно інертні матеріали. Вони не провокують алергічних висипів, приступів астми, а також не виділяють шкідливих речовин при контакті з рідинами.

пуф

Зручні

Аби меблі для дошкільнят були дійсно комфортні, їхні конструкції повинні враховувати анатомічні дитячі особливості конкретної вікової групи. Коли йдеться про дитячі столи і стільці, то потрібні конструкції, що здатні забезпечити надійну підтримку хребту. При цьому дитина повинна повністю торкатися поверхнею стопи до підлоги, коли сидить за столиком.

Привабливі

Для гармонійного розвитку психоемоційного стану дитини потрібна затишна, кольорова, гарна атмосфера. Меблі для дошкільнят забов’язані мати цікавий дизайн, оригінальні форми й різноманіття кольорів.

Функціональність

Аби заощадити кошти на меблювання дитячого садка, варто обирати багатофункціональні меблі. Приміром, спарені ліжка чи столики, які трансформуються в мольберти. За ними можна обідати, а потім займатися творчістю.

Доступні

Якими б якісними не були меблі, дошкільнята все одно швидко пошкодять їх. Тож обирати слід стійкі, але доступні за ціною варіанти. Меблі з натурального дерева недоречні через надмірно високі ціни. А от моделі з МДФ та нетоксичного пластику – чудове рішення.

Довговічні

Ще один пункт на користь виробів із МДФ. Цей матеріал вологостійкий, добре витримує механічні пошкодження, перепади температур. Поверхню таких меблів можна мити щоденно, що важливо з токи зору санітарно-гігієнічних норм.

Читайте також