Головна Дошкільнята Перетворіть навчання у гру! Де придбати якісні розвиваючі іграшки для дитини?

Перетворіть навчання у гру! Де придбати якісні розвиваючі іграшки для дитини?

mamabook
32 Переглядів
іграшки

іграшки

Розвиваючі іграшки з дерева – розумний вибір дбайливих батьків. Вони досить оригінальні та приємні на дотик, приносять естетичне задоволення, а також сприяють формуванню у малюків логічного мислення, уяви, уваги. Як і гра, іграшка – важливий фактор психічного розвитку дитини, що забезпечує поступове здійснення нею усіх видів діяльності на вищому рівні.

Львівська майстерня ЗробивТато створює безпечні та екологічні вироби, якими користуються і діти власників цього бізнесу. Бренд уже 9 років на українському ринку, а покупці люблять та довіряють його продукції.

Яким критеріям мають відповідати розвиваючі іграшки для дітей? Поради від Zrobyv Tato

Розвиваючі дерев’яні іграшки для дітей повинні:

  • Відповідати інтересам та здібностям. Перш ніж забавка зможе зробити свій внесок у розвиток малюка, вона повинна його зацікавити, викликати бажання погратися нею.
  • Сприяти евристичній грі: повинні бути розраховані на розвиток логічних зв’язків, які встановлює дитина в процесі свого становлення.
  • Позитивно впливати на соціальну адаптацію. Іграшка, яка спонукає до співпраці, необхідна для розвитку соціальних навичок у дитини в ранньому віці. Такий виріб сприяє підвищенню впевненості в собі, формуванню навичок роботи в команді.
  • Тренувати зорову пам’ять та уяву. Завдяки їм діти починають генерувати творчі ідеї та способи вирішення різноманітних завдань.
  • Підходити по віку. Протягом першого місяця життя немовляти дуже важливо тренувати слухове та зорове сприйняття. Коли малюк навчиться сидіти, для нього стане доступною розвиваюча настільна гра для дітей. Від року до трьох років дитина має навчитися порівнювати розміри, продовжувати розвивати дрібну моторику та мислення. Для старших малюків підійдуть ігрові набори для творчості.
  • Заохочувати досліджувати реальний світ – мають розпалити природну цікавість та допитливість, стимулювати бажання вчитися.

Гладка текстура, натуральні матеріали й екологічні фарби дуже важливі для безпеки маленького чада. Тому іграшки з дерева купити – оптимальний варіант, що забезпечує найкращий результат навчання діток, формування потрібних вмінь. Це вдале довгострокове придбання, адже вони міцні, тому можуть прослужити тривалий час.

іграшки

Які можна купити розвиваючі іграшки на сайті zrobyvtato.com.ua?

В майстерні дерев’яних виробів ЗробивТато купити інтерактивні розвиваючі іграшки можна різних видів. В каталозі представлені ігрові набори, створені за мотивами українських казок для найменших. Також доступні ігри для вивчення емоцій, вертепи-розмальовки, які розповідають про навколишній світ. Це справжні витвори мистецтва, покликані приносити естетичне задоволення, радувати малечу. Для юних математиків підійде спеціальний набір для вивчення дробів. Крім того, є веселі забави, покликані розвивати увагу та пам’ять. А різдвяний вертеп-розмальовка чи вкладка-розмальовка – хороші варіанти для спільного часопроведення дорослих та діток.

Завдяки різноманітності асортименту батьки можуть вибрати вироби для малечі різного віку, враховуючи їх інтереси та можливості. Правильна комбінація ігор за участю різноманітних предметів допоможе швидкому навчанню маленького чада.

Доставка замовлень здійснюється по всій території України надійною кур’єрською службою – «Новою Поштою».

Читайте також