Головна Краса ТОП-4 базові засоби з Кореї, які повинні бути у вашій косметичці

ТОП-4 базові засоби з Кореї, які повинні бути у вашій косметичці

mamabook
17 Переглядів
шкіра

японкаЯкісний догляд за шкірою – це щоденний ритуал. Недостатньо декілька разів на місяць просто відвідувати косметолога. Більшу частину догляду необхідно виконувати саме в домашніх умовах. Сучасні б’юті-тренди диктують свої правила: усе більше європейок відмовляється від відомих брендів на користь виробників із Кореї. І це не дивно – адже азіатські засоби використовують найкращі інновації та позиціонують себе як органічний продукт. Корейська косметика для догляду за шкірою обличчя творить дива. Величезний вибір якісних кремів, гелів представлений на https://alchemy.com.ua/collections/cream-and-gel. Якщо ви сповідуєте принципи азіатського догляду, то обов’язково підберете для себе 4 базові косметичні засоби.

Патчі

У нас вони отримали величезну популярність всього декілька років тому. Але сьогодні б’юті-рутина вже неможлива без цих засобів. Азіатки застосовують патчі щоденно. Це чудовий експрес-засіб для боротьби зі слідами втоми під час авіаперельотів. Порятунок, якщо ви змогли поспати дуже мало, а шкіра повинна мати бездоганний вигляд. Патчі застосовуються або вранці, або за декілька годин до вечірнього виходу.

Який ефект дають патчі під очі:

  • вирішують проблему місцевих набряків;
  • забезпечують глибоке живлення та зволоження;
  • візуально зменшують прояви мімічних зморшок;
  • частково вирішують проблему темних кіл під очима;
  • покращують колір шкіри.

шкіра

Тканинні маски

Європейки традиційно роблять будь-який вид маски один раз на тиждень. Але корейський та японський догляд за шкірою передбачає щоденне застосування одноразових тканинних масок для глибокого зволоження. Також можна підібрати варіанти з іншими ефектами (відбілювання, ліфтинг, боротьба з комедонами) та чергувати їх протягом кількох днів. Доки на шкірі тканинна маска, азіатські жінки виконують зверху масаж. Можна просто пальцями, а можна і за допомогою спеціального ролика з натурального каміння.

маска

Сироватка

У нас цей засіб не розглядається як обов’язковий. Чимало помилково вважає, що саме крем виконує функцію зволоження й живлення. Насправді крем застосовується як фінішне покриття – тобто після сироватки. Крем потрібен, аби зменшити втрату вологи на шкірі, а також зафіксувати дію сироватки. До речі, в Азії величезний вибір сироваток різної дії – і для шкіри обличчя, і для волосся, вій та брів.

сироватка

Есенція

Ви помиляєтеся, якщо вважаєте есенцію синонімом «сироватки». Безсумнівно, у цих засобів схожий принцип дії, але є і відмінності. Якщо ви знаєте про багатоетапний азіатський догляд за шкірою, то есенція займає у ньому 3-ій крок. Важливо знати, що всі есенції мають олійну текстуру, але дуже легкі, непомітні при нанесенні на шкіру.

Читайте також