Головна Здоров'я 6 причин головного болю, про які ви не здогадуєтеся

6 причин головного болю, про які ви не здогадуєтеся

mamabook
263 Переглядів

Серед причин, які провокують головний біль, більшість людей називають стрес та червоне вино. Але їх значно більше – і вони можуть бути не такими очевидними та простими, як на перший погляд. Наш сайт Mamabook розповість про причини головного болю, які можуть вас здивувати.

Відмова від сніданку

Згідно останніх досліджень, пропущений сніданок або тривала затримка прийому їжі протягом дня викликає головний біль у 32% чоловіків та 56% жінок.

Салат

 

Парфуми

Хімічні молекули деяких парфумів стимулюють активність трійчастого нерву, який розміщений в зоні обличчя та уходить в скроні. Саме тому головний біль від різких чи специфічних ароматів має пульсуючий характер. Помічено, що біль від парфумів – один із найтриваліших, тягнеться до 24 годин.

 

Погодні умови

Понад 55% людей є метеочутливими, проте вони про це не здогадуються. Чимало людей відчуває погодні перепади – різку зміну температури на 5 та більше градусів. Головний біль пов’язаний зі зниженням рівню кисню в крові під час різких атмосферних змін.

бульбашка

 

Циркадні ритми

Кожна людина повинна дотримуватися циркадних (біологічних) ритмів. Якщо у вас часто змінюється режим сну, вам час від часу доводиться працювати вночі, ви часто літаєте та змінюєте кліматичні пояси, то розвивається головний біль кластерного типу. І він може проявлятися від 3 днів до 8 тижнів навіть після нормалізації режиму.

сон

 

Прийом знеболювального

Лікарі довели, що частий прийом таблеток від головного болю провокує нові приступи болю. Це так званий синдром відміни із больовими симптомами. Його потрібно перечекати. Не поспішайте приймати черговий анальгетик, як тільки заболить голова. Якщо потерпіти декілька діб, то біль почне самостійно притуплятися. Спробуйте в ці дні альтернативні народні методи від болю – м’ятний чай, кубики льоду, масаж.

ліки

 

Тирамін

Ця речовина утворюється у результаті розпаду білку. При великій концентрації тираміну головний біль розвивається раптово. Найчастіше голова болить від різних видів твердого сиру, бекону, авокадо, шоколаду, бананів та томатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З цієї страви починають ранок здорові люди

шоколад

Читайте також