Головна Здоров'я 6 доступних продуктів, які запускають очищення печінки

6 доступних продуктів, які запускають очищення печінки

mamabook
68 Переглядів
печінка

печінкаПроходити очисні процедури курсами – чудова практика для детоксикації організму та підтримання здоров’я печінки. Проте про стан цього важливого органу слід також дбати і щоденно. Введіть у свій раціон ефективні корисні продукти, які допоможуть роботі печінки.

Капуста

Ефективний детокс-продукт для печінки. Навіть звичайна білокачанна капуста містить вітаміни С, К та має виражений ефект послаблення, що прискорює виведення токсинів. Речовина сульфорафан, якої особливо багато в броколі, бореться із розвитком онкозахворювань.

Куркума

Багате джерело антиоксидантів. Вони блокують дію вільних радикалів, мають виражену протизапальну дію. Щоденний прийом теплого молока чи звичайної води з 1 ч.ложкою куркуми допомагає чистити лімфу, кров, печінки.

джаму

Буряк

Буряк у сирому вигляді та буряковий сік розширюють печінкові протоки. Це посилює процес утворення жовчі, очищення печінки й кишечнику від паразитів. Це один із найкорисніших продуктів для печінки та жовчного міхура. Буряк підсилює процес регенерації клітин печінки.

Лимон

Цінний продукт при окислювальному стресі в організмі. Вітамін С – ефективний антиоксидант, забезпечує регенерацію на клітинному рівні. Підтримує ph-баланс у нормі та укріплює імунітет. Будь-які запалення, накопичення токсинів, які часто бувають у печінці, краще лікуються саме при високій концентрації вітаміну С в організмі.

грейпфрут

Часник

Стимулює процеси детоксикації, має антибактеріальні та противірусні властивості. Продукт містить алліцин, який допомагає організму боротися з інфекціями.

Імбир

Прискорює виведення токсинів і жирів, що накопичуються в печінці. Антиоксиданти продукту допомагають захистити клітин від агресивної дії вільних радикалів, уповільнити процес старіння органу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вживати горіхи, аби не нашкодити здоров’ю

Читайте також