Головна Світ мами 5 таємниць ідеальної піци

5 таємниць ідеальної піци

mamabook
47 Переглядів
піца

піцаПіца – один із найпопулярніших видів їжі в усьому світі. Цю страву обожнюють і дорослі, і діти. Тож не дивно, що піцу можна побачити на будь-якому святі, замовити у вишуканих ресторанах чи простих кафе. Настільки піца універсальна та завжди доречна до кожного столу. Тому господині й намагаються повторити цю страву вдома. Звичайно, є певні труднощі з її випіканням. Адже ідеальний корж можливий лише завдяки спеціальному обладнанню. Піцерії та ресторани мають у своєму розпорядженні професійну піч для піци. Вдома доведеться обмежитися звичайною духовкою. Які таємниці допоможуть приготувати дуже вдалий варіант у домашніх умовах?

Порада 1. Товщина тіста

Господині, які вперше готують вдома, намагаються зробити корж потовстіше. Проте приготовлена піца вже більше нагадує пиріг. Отже, слід знати, що корж ідеальної піци повинен бути середнім. Надмірно тонкий також не дасть можливості посмакувати й добре наїстися.

Порада 2. Сирні скоринки

У багатьох піцерій у меню є особливий від піци – з сирними бортиками. Це неймовірна насолода пухким та апетитним тістом. Зробити бортик дуже просто. Розкатайте тісто, виріжте потрібний діаметр майбутньої піци. По периметру всього кола викладіть густо тертий сир, а потім загорніть його краями тіста, аби утворилися бортики. Розплавлений сир під час випікання й зробить тісто дуже пухким.

Порада 3. Інгредієнтів у міру

Інколи хочеться додати до піци якнайбільше складників. І господині помилково домішуються ледь не все, що є в холодильнику. І отримують замість вишуканого смаку справжній печений вінегрет. Насправді вам не слід вигадувати велосипед. Відкрийте онлайн-меню будь-якої піцерії й подивіться перелік готовий інгредієнтів до різних видів піци. Просто повторіть його й не експериментуйте!

піца

Порада 4. Таємниця в соусах

Піцу робить вдалий соус. Без достатньої кількості соусів тісто буде сухим, також пересушаться й інші компоненти. Варто змастити корж соусом, викласти всі продукти, а зверху знову залити соус. Останній штрих – тертий сир.

Порада 5. Готове тісто

Насправді тісто для піци готується дуже просто. І вам не обов’язково витрачати час на його замішування. Придбайте готове тісто для піци й тримайте декілька пачок у морозилці. І це буде ваш вихід у будь-якій непередбачуваній ситуації. Раптово їдуть гості? Вирішили здивувати родину на вихідні? Не встигаєте приготувати вечерю? Викладайте на тісто порізані інгредієнти – і смачна страва буде готова за 20 хвилин!

Читайте також