Головна Краса 5 шкідливих звичок, які провокують швидке старіння шкіри

5 шкідливих звичок, які провокують швидке старіння шкіри

mamabook
210 Переглядів
старіння

старінняПерш ніж поспішати виконувати ін’єкції ботоксу та інші не менш ризиковані косметологічні процедури, слід позбутися шкідливих звичок. Дізнайтеся, які 5 агресивних факторів пошкоджують нашу шкіру.

1. Незбалансоване харчування

При дефіциті нутрієнтів шкіра старіє зсередини, на клітинному рівні. Лише певний вид продуктів стимулює утворення якісного колагену – каркасу нашого обличчя та шкіри в цілому.

Негативно впливають на стан шкіри цукор, смажені продукти, рафінована олія, консерванти. У вашому раціоні повинні домінувати свіжі (не приготовлені) овочі, зелень. Замість солодощів слід споживати фрукти чи фініки, курагу.

Особливо цінні для колагену жирні кислоти Омега-3. Їх можна знайти в жирні морській рибі, насінні льону.

Як приготувати живу лляну кашу, читайте в нашій статті.

салат

2. Недостатньо води

Якщо клітини шкіри не отримують належну кількість води, то вони знижують свої захисні функції від зовнішніх факторів. Перші ознаки дефіциту води – сухість, яка переходить у мімічні зморшки, пігментацію.

вода

3. Фотостаріння

Ультрафіолет погіршує стан шкіри, прискорюючи її старіння. Любителі відвідувати солярій розплачуються сухою зморщеною шкірою ще у молодому віці. Засмагати слід, дотримуючись певних правил: не виходити на сонце в пік його активності, а також захищати обличчя пляжними капелюшками з широкими полями.

Пляж

4. Забруднення

Шкіру можуть забруднювати різні фактори: бактерії, пил, неякісно знятий макіяж. Мікрочастинки забивають пори, погіршують кровообіг у шкірі. Тому слід регулярно проходити ультразвукову чистку в косметолога та підбирати косметичні засоби, які видаляють всі види забруднень.

чистка

5. Порушення сну

Під час сну в організмі виробляється гормону росту. Він відповідає за оновлення всіх клітин, у тому числі й шкіри. Якщо у вас хронічне недосипання, ваша шкіра завжди буде блідою, під очима проявляться темні кола, кількість мімічних зморшок збільшиться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 таємниць гарного та розкішного волосся

Читайте також