Головна Здоров'я 5 причин звернутися до невролога

5 причин звернутися до невролога

mamabook
54 Переглядів

Більшість із нас звертається за медичною допомогою, коли прояви хвороби вже чітко виражені. Постійний біль, фізичні обмеження, інтоксикація змушують екстрено відвідувати лікарів і проходити обстеження. Проте більшості серйозних захворювань можна уникнути завдяки вчасним профілактичним оглядом. Дізнайтеся, у яких випадках вам знадобиться неврологія. І які поширені симптоми вказують на те, що слід записатися на консультацію до лікаря-невролога?

Частий головний біль

І нерідко він буває безпричинним. Ви не можете чітко прослідкувати, від чого залежить початок чергового приступу. Зазвичай ми все списуємо на недосипання чи нервове напруження. Мовляв, перехвилювалися на роботі чи поконфліктували вдома. Так, подібні причини об’єктивні, якщо головний біль буває зрідка і дійсно залежить від вашого емоційного стану. Але якщо голова болить ледь не щодня, тільки фахівець знайде причину такої патології.

Травми опорно-рухового апарату

Чи знаєте ви, що струс мозку часто проходить безсимптомно? І наслідки травм дають про себе знати лише з часом – через декілька тижнів, місяців, інколи й років. Тому при будь-яких ударах в голову, травмуваннях хреба чи падіннях обов’язково слід відвідати невролога. Ви можете почуватися добре, але тіло потребує перевірки рефлексів. Потрібно з’ясувати, чи не було ушкоджень нервів, перетиснення нервових корінців.

артрит

Серйозні порушення сну

Сюди відноситься не лише яскраво виражене безсоння, коли людина цілу ніч практично не спить. Ситуації, коли ви спите міцно, але дуже тривалий час не можете заснути, також вважається ознакою розладу. Неглибокий сон, коли ви прокидаєтеся від будь-якого шуму, також є приводом для консультації зі спеціалістом.

Оніміння

Вони можуть з’являтися в різних частинах тіла. Найчастіше це верхні чи нижні кінцівки. Не обов’язково попарно – часто лише одна рука чи нога можуть втрачати чутливість. Часткове оніміння можливе і в зоні обличчя, наприклад, при запаленні трійчастого нерва. Важливо знати, що в таких ситуаціях слід звертатися до лікаря негайно – при перших же симптомах.

Нерв

Нестабільність емоційного стану

Ви можете «вибухнути» від одного недоречного слова чи навіть жарту? Вам важко контролювати свої емоції? Чи раптом з’явилися відчуття тривоги, фобії, страхи, надмірне напруження? Ці стани також не є ознакою здоров’я і часто призводять до розвитку патології цілих систем.

Читайте також