Головна Світ тата 5 переваг гаражних воріт від «Алютех»

5 переваг гаражних воріт від «Алютех»

mamabook
63 Переглядів
ворота

воротаЯкщо у вас є автомобіль, то ви бажаєте, аби його використання було максимально комфортним. Тож обов’язково подбаєте про автоматичні гаражні ворота. Вам не доведеться у зливу та завірюху виходити з теплої затишної машини та самотужки відчиняти важкий металевий паркан, що примерз та відмовляється рухатися. Сучасні конструкції дозволяють обрати декілька варіантів систем – у залежності від ваших потреб чи вимог до зовнішнього вигляду. Серед величезного різноманіття виробників рекомендуємо звернути увагу на продукцію ALUTECH. Подивитися гаражні ворота цього бренду можна на сайті https://stankor.com.ua/category_product/garage_gate/. Ми ж підкажемо, які основні їхні переваги.

Погода не зашкодить

Ворота від «Алютех» розробляються із дотриманням особливостей нашої кліматичної зони. Відповідно, конструкції чудово витримують тривале нагрівання влітку під прямими сонячними променями, а взимку не знижують своїх показників міцності під дією морозної погоди.

Конструкції на вибір

«Алютех» спеціалізується на виготовленні двох видів гаражних воріт. Вони мало відрізняються візуально, проте мають різний принцип підйому. Обрати можна такий тип воріт:

  • Секційні ворота. Відрізняються міцністю, абсолютно безшумні в роботі. Повільно й плавно піднімаються-опускаються. Важлива перевага – це енергоефективність.
  • Ролетні ворота. Дуже прості у керуванні, можуть використовуватися на різних об’єктах. Завдяки своїй конструкції ролети дозволяють зекономити площу гаражу чи паркомісця.

ворота

Антивандальні характеристики

Незалежно від типу конструкції, ворота для гаражів від ALUTECH мають високі антивандальні показники. Окрім міцності, вони ще й довговічні. Їх не лише важко пошкодити при спробі несанкціонованого проникнення, ці ворота ще й не піддаються корозії, стиранню.

Естетичний вигляд

Ворота під гараж можна обрати різних кольорів, а також різні малюнки (узори) на полотнах. І презентабельний вигляд зберігається в продукції ALUTECH протягом років. Це можливо завдяки покриттю поверхні гаражних воріт в декілька шарів (цинк, грунтовка, декоративний шар).

Довговічні

Наприклад, секційні ворота передбачені виробником на 25 тис циклів. А це приблизно 17 років надійної експлуатації. Ролетні ворота також прослужать довго, адже виготовляються з алюмінію, який не боїться УФ-променів та не покривається корозією.

Читайте також