Головна Релакс 5 причин замовити картину художника Сергія Капрана

5 причин замовити картину художника Сергія Капрана

mamabook
32 Переглядів
сергій капран

сергій капранМистецтво завжди має особливу цінність. Змінюються тренди, з’являються нові способи декорування інтер’єрів, проте вдалий твір образотворчого мистецтва незмінно привертає до себе увагу. Його легко вписати в приміщення будь-якої стилістики, картина майстра завжди створює ефект оригінального прийому. Серед сучасних українських художників варто звернути увагу на роботи Сергія Капрана. Побачити та придбати його картини можна на сайті https://kapran.com.ua/. Чому роботи цього майстра мають особливе значення?

Особливість творчості художника

Реалістичність зображень

Коли споглядаєш на роботи Сергія Капрана, не відразу розумієш, що перед очима – картина чи фотографія? Усі об’єкти живої природи вдаються майстру з особливою реалістичною точністю. У кожній роботі прочитується стиль художника, особливий почерк та вміння передавати красу довкілля.

Душевні образи

Сергій Капран змальовує мальовничі краєвиди української природи. Тому його картини так часто відгукуються у серцях. Річки та ставки, гори й старі ліси у кожного викликають свої асоціації. Зазвичай це приємні спогади з дитинства. На картинах Капрана завжди можна знайти пейзажі, які для кожного нагадують домівку й місця, де було проведено щасливе дитинство.

сергій капран

Оптимістичність

Художник використовує яскраву палітру кольорів. Його роботи завжди сповнені любов’ю до життя. Картини викликають приємні, радісні асоціації. Немає ніякої абстракції, пастельних чи темних кольорів – лише мажорний лад, який так легко зрозуміти кожному.

Вдалий подарунок

Твори мистецтва – один із найкращих варіантів цінних подарунків. Вручити картину можна на ювілей батька чи матері, річницю в шлюбі бабусі та дідуся, на весілля молодятам. Картина – презентабельний подарунок чоловікові-керівнику чи жінці, яка цінує мистецтво.

сергій капран

Патріотизм

Чимало картин художника мають чітко виражені українські мотиви. Це квітучі вишеві садки, українські сільські хати, дівчата у вишиванках. Це чудовий приклад сучасного мистецтва, яке продовжує зберігати найкращі традиції нашої культури.

Читайте також