Головна Релакс 9 причин замовити штучну ялинку на Новий рік

9 причин замовити штучну ялинку на Новий рік

mamabook
21 Переглядів

У сучасному світі чітко прослідковується тенденція на екодизайн. В інтер’єрах доречно використовувати нетоксичні та довговічні матеріали, які не вимагають частої заміни. А головне – відмова від живих рослин на користь їхніх якісних та гарних штучних аналогів. Щорічно питання про застосування новорічних ялинок знову стає актуальним. І дедалі більше покупців роблять осмислений вибір, відмовляючись знищувати дерева заради святкових миттєвостей. Чи може штучна ялинка з шишками бути такою ж ефектною, як справжня лісова красуня? Величезний вибір гарних та якісних ялинок представлено на сайті urbantree.com.ua.

9 переваг штучних новорічних ялинок:

  • Довговічне рішення – якісна штучна ялинка прослужить декілька десятиліть.
  • Економія бюджету – немає необхідності витрачати гроші на купівлю живих ялинок, які щороку лише дорожчають.
  • Штучні новорічні дерева відрізняються своєю різноманітністю форм, розмірів і навіть кольорів.
  • Зручність транспортування.
  • Розбірна ялинка компактно зберігається вдома.
  • Чудове рішення для людей-алергіків.
  • Штучні ялинки безпечні для маленьких дітей, домашніх тварин.
  • Універсальність застосування – такі дерева підходять і для інтер’єрів, і для вулиць.
  • Штучна сосна чи ялинка не осипається, вироби легкі в догляді.

Яку штучну ялинку вибрати?

Новорічні дерева відрізняються своїм різноманіттям. Перший момент, який слід враховувати при виборі, – це розмір виробу. Ялинки понад 2 метри ефектно виглядають у вітальнях та холах. Це ідеальне рішення для заміських котеджів та офісів. А от компактні святкові дерева не вище 1 метра можна поставити на стіл або комод у спальні.

Другий критерій вибору – це вид самого виробу. Обирайте модель, яка гармонійно впишеться в інтер’єр будь-якої стилістики.

Розбірні ялинки

Практичний та популярний варіант. Це новорічні ялинки, які можна складати та зберігати в такому стані протягом року. Їхній монтаж швидкий і простий, а різноманіття розмірів дозволяє підібрати оптимальні моделі для кімнат будь-якої площі. Одна з переваг виробу – можливість замовити доставку поштою.

Литі ялинки

Цільні конструкції, які максимально імітують структуру та форму справжнього живого дерева. Якщо є можливість зберігати литу ялинку на складі чи на балконі, то така модель вам сподобається своїм естетично привабливим зовнішнім виглядом. І не доведеться щоразу займатися її збором.

Сосни

Вважається, що найгарніші новорічні дерева – саме сосни. Вони більш пухнасті та об’ємні. Адже соснові гілки, на відміну від ялинкових, у декілька разів довші.

Світлодіодні

Це ефектні та оригінальні рішення. Це ялинки, які світяться, а значить – не потребують додаткової ілюмінації та гірлянд. Очевидна економія на новорічному декорі. Також їх можна використовувати як повноцінне джерело світла в кімнаті.

Читайте також