Головна Світ мами 5 причин замовляти продукти в інтернет-ринку «Шувар»

5 причин замовляти продукти в інтернет-ринку «Шувар»

mamabook
28 Переглядів
сибас

сибас

Якість продуктів харчування в супермаркетах залишає бажати кращого. При великому виборі товарів покупці не отримують головного – дійсно свіжих фруктів, овочів, зелені. У супермаркети продукція привозиться у величезній кількості. І доки партія товару не буде розібрана – годі й чекати соковитих плодів. Єдиною альтернативою таким продуктам може бути лише ринок. Та чи в змозі мешканці великих міст відвідувати їх щоденно. Вихід є – замовляйте продукти на «Шувар» та гарантовано отримуйте свіжу продукцію.

Які головні переваги інтернет-ринку «Шувар»?

Величезне різноманіття

Замовивши товар на сайті – все одно що пройтися по великому ринку. Лише з цією різницею, що це зручно та швидко. Вам не доведеться витрачати час на поїздки та тягнути важкі сумки з продуктами. Замовляйте усе, що необхідно для вашої родини, витративши декілька хвилин на оформлення на сайті.

Які категорії продуктів представлені на «Шувар»:

  • овочі, фрукти, ягоди, гриби, зелень;
  • горіхи та сухофрукти;
  • молочні продукти;
  • м’ясо та риба;
  • випічка, хліб, солодощі;
  • крупи та бакалія;
  • олія, оцет, соуси, спеції;
  • різни види консервації.

базар

Гарантія якості

Закупівля товарів відбувається гуртовому львівському ринку «Шувар». Уся продукція офіційно перевіряється, є необхідні дозволи санітарно-ветеринарної лабораторії.

Покупці гарантовано отримують якісний товар, який надійно запакований, точно зважений та вчасно доставлений.

Вигідні умови

Сайт «Шувар» пропонує продукцію з гуртового ринку. А це значить – прийнятні ціни на продукти харчування. Важливо, що при замовленні від 500 грн мешканцям Львова замовлення будуть доставлені безкоштовно. Це чудова нагода берегти свій вільний час і здоров’я. Оберіть найкращі продукти, а вони свіжими приїдуть вам до дверей квартири.

часы

З турботою про покупців

У під’їздах львівських будинків є Food Box. Доставка замовлень можлива в ці скриньки. Покупець зможе забрати свої продукти в будь-який зручний для себе час, коли повернеться додому.

Якщо потрібна доставка продуктів в офіс, то вони будуть розфасовані в термоящики. Така упаковка зберігає свіжість продуктів протягом цілого дня.

Не лише для львів’ян

Мешкаєте за межами міста, але хоче також мати можливість замовляти продукцію на гуртовому ринку? Сайт «Шувар» робить відправлення замовлень за межі міста Львова. Скористайтеся послугами «Нової пошти» та якомога швидше отримайте свої свіжі продукти.

Читайте також