Головна Краса 5 продуктів із натуральним кератином для шкіри та волосся

5 продуктів із натуральним кератином для шкіри та волосся

mamabook
33 Переглядів
омлет

омлетСьогодні дедалі більше обговорюють користь кератину для міцності й краси волосся. Чого тільки варті популярні процедури кератинового вирівнювання. Проте чимало продуктів харчування здатні допомогти синтезувати кератин природним способом. Додайте у раціон ці продукти, аби помітно покращити стан шкіри й волосся.

Яйця

А точніше – курячі жовтки. Саме в них у великій кількості присутній біотин, який так необхідний для синтезу кератину. Достатньо з’їдати 2 яйця щодня, аби простимулювати утворення кератину в шкірі.

Цибуля

Корисними для краси є усі частини рослини. Тож споживайте як зелені стебла, так і ріпчасту цибулю. Цей продукт містить природні антиоксиданти, які організм перетворює на амінокислоту L-цистеїн. А це, як відомо, один з компонентів кератину. При дефіциті цієї амінокислоти не буде утворюватися й кератин. Як результат – слабке, ламке волосся й непружна шкіра.

морква

Морква

Одне з найкращих джерел провітаміну А, а також вітаміну С. Цей продукт допомагає організму виробляти власний кератин, колаген і еластин. Ці компоненти незамінні для молодої та пружної шкіри.

Лосось

Окрім білку, це також чудове джерело біотину. У складі жирної морської риби багато кислот Омега-3, які прискорюють ріст волосся, захищають від випадіння, роблять шкіру більш зволоженою, еластичною.

Батат

Продукт, який у нас незаслужено оминають увагою. У бататі багато провітаміну А, який також необхідний для синтезу кератину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 6 порад, як виглядати молодо після 40 років

Читайте також