Головна Здоров'я 5 продуктів, які особливо корисні для чоловіків

5 продуктів, які особливо корисні для чоловіків

mamabook
30 Переглядів
борода

бородаЧоловікам для здоров’я репродуктивної системи, нормалізації гормонального фону та продовження життя рекомендовано вживати певні продукти. На жаль, чоловіки схильні вживати жирну та високовуглеводну їжу, що й призводить до частих серцево-судинних патологій.

Аби підтримувати силу й здоров’я, чоловікам потрібен не лише білок, як вважає більшість. Подбати потрібно про 30-38 г клітковини щоденно. Дізнайтеся, які продукти особливо цінні.

Чорниці

Свіжа або заморожена, вона містить потужні антиоксиданти. Саме вони допомагають боротися організму з окислювальним стресом, що провокують вільні радикали. А це – захист від пухлин, патологій серця й судин, неврологічних порушень, хвороби легень.

Лососеві

За даними Американської кардіологічної асоціації, чоловікам слід їсти морську рибу не рідше 2 разів на тиждень. Особливо цінною є жирна риба – представники лососевих. Це джерело жирних кислот Омега-3. Саме вони відповідають за здоров’я серцево-судинної системи.

шпинат

Шпинат

Продукт багатий на каротиноїди, включаючи бета-каротин, лютеїн. Дослідження показали, що ці з’єднання можуть попередити розвиток онкології, зокрема рак простати. Лютеїн також допомагає захистити зір від шкідливого впливу світла синього спектру, який видають гаджети.

Горіхи

Іспанські вчені довели, що одна пригорща горіхів на день покращує репродуктивні функції чоловіка, його фертильність, продовжує чоловічу молодість.

Авокадо

Завдяки корисним жирам та клітковині його вживання покращує контроль цукру в крові, знижує рівень інсуліну після їжі. А це – ефективна профілактика діабету 2 типу. Також його плоди допомагають чоловікам краще контролювати свою вагу з віком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин вживати кокосову олію щодня

Читайте також