Головна Здоров'я 5 найкращих продуктів для стимуляції роботи кишечнику

5 найкращих продуктів для стимуляції роботи кишечнику

mamabook
318 Переглядів
чіа
чіаОдна з головних запорук здоров’я – максимальне засвоєння продуктів харчування та корисних речовин в їхньому складі.

Якщо кишечник нездоровий, то кілограми з’їдених фруктів, ягід, зелені будуть малоефективні для організму. Адже він не отримає весь спектр нутрієнтів – мінералів і вітамінів. Тобто кишечник відіграє у нашому здоров’ї ключову роль.

Наш сайт Mamabook підкаже 5 продуктів, які добре стимулюють і нормалізують роботу кишечнику.

Насіння чіа

Це потужне джерело поживних речовин, акнтиоксидантів. У 2 ст.ложках насіння чіа близько 10  клітковини, яка підтримує ріст і розмноження корисних бактерій у кишечнику. Вони, у свою чергу, відповідають за здоров’я шлунково-кишкового тракту та рівень засвоєння продуктів.

Кістковий бульйон

Це простий та доступний спосіб підвищити кількість травних ферментів, вирішити проблему хронічних запорів. Регулярне вживання кісткового бульйону допомагає позбутися калового каміння, застою токсинів, шлаків.

капуста

Ферментовані овочі

Квашена капуста, ферментовані огірки, морква – потужні продукти для детоксу. Завдяки процесам бродіння ці продукти містять природні пробіотики, які так необхідні кишковій мікрофлорі. Квашена капуста містить 28 бактеріальних штамів, які є дружніми для нашого кишечнику.

Темні зелені овочі

Листова зелень – джерело магнію. Ця речовина сприяє очищенню печінки, стимуляції жовчу, профілактиці запорів. Щодня у вашому раціоні повинні бути броколі, брюсельська капуста, шпинат.

броколі

Лосось

Це один із найкорисніших видів риби. Продукт багатий на Омега-3 жирні кислоти. Вони зменшують запалення в кишечнику, загоюють ерозії слизової, захищають від токсинів та патогенних бактерій, вірусів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шкідливі та корисні продукти для серця

Читайте також