Головна Релакс 5 порад, як вдало вибрати гаманець

5 порад, як вдало вибрати гаманець

mamabook
25 Переглядів
гаманець

гаманець

Гаманець має значно ширше застосування, ніж просто зручний і практичний аксесуар. Вважається, що в грошей є своя енергія, тому при виборі гаманця варто враховувати не лише популярні тренди, але й особливості матеріалів, символіку палітри кольорів. Враховуючи, що цей елемент гердеробу створений, аби зберігати все найцінніше, потрібно звертати увагу відразу на декілька критеріїв. Дізнайтеся, який жіночий гаманець та портмоне чоловіче вважаються найбільш надійним і довговічними.

Порада 1. Матеріал має значення

Цей показник визначає естетичну привабливість гаманця, а також його міцність. Обираючи вироби, враховуйте специфіку матеріалів, яку вони демонструють у процесі використання:

  • Натуральна шкіра – найміцніший та найбільш довговічний варіант. На матовій шкірі сильніше видно подряпини та механічні пошкодження, ніж на лакованій поверхні. Шкіряний гаманець залишається презентабельним та міцним виробом. Це вічна класика, яка завжди актуальна.
  • Екошкіра – бюджетне та стильне рішення. Довговічність матеріалу практично не поступається натуральній шкірі. Також нерідко їх складно відрізнити візуально – настільки добре якісний штучний матеріал імітує шкіряну фактуру. Тож гаманці жіночі з екошкіри гарантовано прослужать довго при відносно невисокій вартості.
  • Текстиль для сумок – найбільш доступний у ціні матеріал. Гаманці міцні та довговічні, їх навіть можна прати в машинці при делікатному режимі. Проте варто враховувати, що насиченість кольору достатньо швидко втрачається, на цупкій тканини вже через рік з’являються помітні заломи, потертості.

портмоне

Порада 2. Базові кольори

Якісний гаманець здатен прослужити десятиліття. Тому не варто обирати виріб, орієнтуючись виключно на модні кольори. Краще надати перевагу монохромним базовим кольорам, які завжди актуальні. Це бежевий, чорний, глибокий синій, темно-зелений, шоколадний, марсала.

Порада 3. Символіка кольорів

Чимало жінок обирають гаманці, враховуючи правила фен-шуй. Адже в цьому випадку колір несе певну філософію. Приміром, червоний колір – один із найпопулярніших варіантів для жіночих аксесуарів. Проте для гаманця він не підходить, оскільки символізує стихію Вогню. А гроші зроблені з паперу, тобто прив’язані до символіки дерева. Тому найкращі кольори для гаманців – це коричневий, цегляний (теракотовий), жовтий, гірчичний.

кошелек

Порада 4. Багатофункціональність

Сучасний гаманець може бути не лише стильним, але й практичним аксесуаром. Підбирайте моделі, у яких передбачені відсіки для банківських карток, магнітних ключів, водійських посвідчень. Чим більше відділів, тим зручніше користуватися гаманцем. Можна обрати моделі, в які можна класти навіть смартфони.

Порада 5. Розмір аксесуару

Завжди виникає бажання вибрати компактний виріб, проте такі аксесуари незручні у використанні. Оптимальні параметри гаманця такі, аби в нього можна було покласти паперову банкноту, не згинаючи. На відміну від чоловіків, які носять портмоне в кишені, жінки кладуть гаманці в сумочки. Тому досить зручно обрати виріб великих розмірів.

Читайте також