Головна Релакс 5 причин обрати концентровані мийні засоби

5 причин обрати концентровані мийні засоби

mamabook
22 Переглядів
уборка

уборкаДля закладів харчової промисловості, дошкільних та шкільних освітніх закладів, лікарень висуваються підвищені вимоги дотримання санітарно-гігієнічних умов. Також установи з великим потоком людей потребують регулярного прибирання робочих приміщень. Зазвичай за території з великим метражем, тож засоби для клінінгу витрачаються в прискорених темпах. Приміром, прибирання туалетів у торгово-розважальних закладах,  ресторанах чи на заправках повинні відбуватися щогодинно – згідно чіткого графіку. Тож фітнес-клуби, магазини, готелі шукають бюджетні варіанти. І купити професійну хімію для прибирання буде оптимальним та економічно виправданим рішенням.

Чим відрізняються концентровані мийні засоби від звичайної побутової хімії? Які головні переваги такої продукції?

Висока ефективність

Жоден звичайний миючий засіб не здатен впоратися зі складними забрудненнями так само ефективно, як концентрати. Професійна хімія направлена на боротьбу із забрудненнями як біологічного, так і мінерального походження.

Що дозволяє очистити концентрована професійна хімія:

  • слину, сечу, сліди випорожнень, кров;
  • застарілий накип та іржу;
  • усі види плям, створені нафтопродуктами різних типів;
  • цвіль;
  • смоли, ефіри, мастило, жир;
  • сажу.

Якщо ви зіштовхнулися із забрудненнями, які застріли та важко виводяться з першого разу, професійні засоби дозволяють використати більшу концентрацію. І корегувати дозування відповідно до індивідуальних потреб.

Широкий спектр застосування

Важко назвати об’єкти, де не знадобилось би використання хімії для професійного клінінгу. Такі мийні засоби є універсальними, вони підходять для прибирання на заводах і фабриках, в офісах, закладах HoReCa-сегменту. Застосовують їх не лише у санвузлах та вологих зонах, але й приміщеннях відкритого типу, включаючи вуличні об’єкти.

клінінг

Доступна вартість

Оскільки професійні засоби є концентратами, то 1 л такої хімії у перерахунку дає 10 л готового засобу для прибирання. Це дуже заощадливе використання, тож професійна хімія себе швидко окуповує. На практиці її вартість виявляється низькою і вигідною для підприємств, закладів.

Не потребує місця для зберігання

Це суттєва перевагу, яка дуже важлива для закладів із великим потоком людей. Склади чи підсобні кімнати займають значну площу, адже потрібно десь зберігати робочий одяг, інвентар. Концентровані мийні засоби вирішують цю проблему, бо їм необхідно мінімум простору для зберігання.

Економія на доставці

Використовуючи концентрати, немає необхідності замовляти миючі засоби цілими партіями. Достатньо декілька ємностей, аби на тривалий період забезпечити регулярне прибирання без необхідності докуповувати нові засоби. Отже, доставка невеликих об’ємів завжди обходиться клієнтам дешево.

Читайте також