Головна Світ мами 5 порад батькам, як вибрати якісний дитячий одяг

5 порад батькам, як вибрати якісний дитячий одяг

mamabook
26 Переглядів
Carters

курткаЧимало батьків, купуючи одяг для малечі, помилково звертають увагу лише на зовнішній вигляд одягу. Звичайно, естетика речей та оригінальний дизайн – важливі критерії вибору, проте вони не є базовими. Адже одяг, у першу чергу, відповідає за здоров’я малюка. Отже, вироби повинні бути не лише зручними, але й безпечними. Великий вибір якісних брендових речей для дітей різного віку представлено на сайті інтернет-магазину https://ptashenia.com.ua/. На що слід звертати увагу при формуванні дитячого гардеробу?

Порада 1. Натуральний склад

Для дітей до 3 років не рекомендується обирати речі із синтетичних тканин. Бажано, аби одяг був виготовлений зі 100% натурального матеріалу. Оптимальне рішення по якості та характеристикам – це вироби з натуральної бавовни.

Чому потрібно купувати дитячий одяг із бавовни:

  • він не провокує алергічні реакції та подразнення;
  • бавовняні вироби приємні на дотик, м’які;
  • витримує велику кількість циклів прання;
  • величезний вибір кольорів, принтів, дизайнів;
  • доступна вартість.

Carters

Порада 2. Правильний відсоток синтетики

Починаючи із трьох років, малюку вже можна придбати речі, у складі яких є синтетичні волокна. Для дошкільнят цей показник не повинен перевищувати 20%. А підліткам уже можна обирати одяг зі 100% синтетики за умови, що це нетоксичний, якісний матеріал.

Чому домішки синтетики корисні? Вони покращують експлуатаційні показники одягу. Такі речі не сідають під час прання, швидко сохнуть, не витягуються у зоні ліктів чи колін.

свитшот

Порада 3. Відомий бренд

Існує чимало європейських та американських брендів, які спеціалізуються на виробництві речей для дітей. Такий одяг безпечний, бо сертифікований і відповідає міжнародним стандартам якості. Чого не скажеш про сумнівні вироби китайського походження, у яких часто навіть точно не вказаний склад матеріалів.

одяг

Порада 4. Привабливий дизайн

Вже з 2-3 років діти чітко можуть проявляти свою позицію щодо улюблених речей. Вони традиційно обирають одяг яскравих кольорів, із цікавими принтами, написами. Тож цей аспект варто враховувати при виборі дитячого гардеробу та радитися із дитиною.

одежда

Порада 5. Практичність

Дітки швидко ростуть, тож одяг доводиться купувати регулярно. Також малеча швидко забруднює одяг, що потребує частого прання, а деякі речі не витримують і одного сезону. Тож доцільно обирати одяг із малюнками, а не однотонний. На таких виробах менше видно будь-які дефекти: плями, затягнені нитки.

Читайте також